bugün

15 yıldır sürekli olarak seçim kaybetmesine rağmen en ufak bir öz eleştiride bulunmamış chp lilerin,

senelerdir aldığı oyu belirli aralıktan öteye taşıyamamış mhp lilerin,

terörizmle bir yerlere varmaya çalışan hdp lilerin

arayıp da bulamadığı akp lidir.

yahu birazcık düşünün.

siz zaten azıcık bir öz eleştiri kültürüne sahip olsaydınız bu hallere düşmezdiniz.

dikkat ettiyseniz düşmek dedim,

hiç çıktığınızı görmememe rağmen.
Düşünen akpli?
doğruyu bulmuş olan AKPlidir.
Özeleştiri kültürü mü var acaba bizim siyasilerde,

Cumhuriyet tarihi boyuca chp, mhp pardon ama bir kere bile olum biz neyin kafasını yaşıyoruz demiş midir.

Akp nisbeten çok yeni, kazandıkça da demek bu özeleştiriden çok "destekleniyoruz" fikrini galip kışmıştır doğal olarak.

Bilmem kaç seçim kaybeden, oyları giderek düşen siz... Nerede yanlış yaptığınızı acaba hiç düşündünüz mü?

Cevap veriyorum. Hayır!
olması gerekişsel olarak doğru olan akp sempatizanıdır. ha şu var bi de, bu başlık altına nefret söylemleri yazan diğerseller ne kadar özeleştiri sahibidir onu da kendi vicdanlarına bırakım yapıyorum.
ben yeri geldiğinde akp'yi de eleştiririm diyen akp'li arkadaşıma nesini eleştiriyorsun mesela dedim.
- kendilerini hiç övmüyorlar chp kötü mhp kötü diyorlar çıkıp biz iyiyiz demeliler.
dedi. kahkaha atmaktan yoruldum.
kendi kendini tutuklattırmak riskine yol açacağı için, akp nin kendi kendini sansürlemesinden dolayı ,kendini övmek suretiyle, gözü tamamen kapalıolan dinleyicilerine amerika ismini nereden almıştır konusunu anlatmıştır.
öz eleştirinin bile ne olduğunu bildiklerine emin değilim.
Sayıları özeleştiri yapan Chp'liler kadar azdır. Ama tartışma kültürleri Chp'lilerden fazladır, bunu da burda açıkça ifade eden.
onlarda eleştiri yoktur. kayıtsız şartsız itaat vardır.
usta!nin söyledikleri eleştirilemez, kötüye yorulamaz, kabul ve itaat edilir. şüphesiz ki o taraf olmayanı bertaraf edendir.
Yok ki ondan.
Sayıları sanıldığından çoktur.

Yalniz sorun su ki, sabah akşam AKP ye ve seçmenine sövüp sonra da onlardan bir de öz elleştiri bekliyorsunuz. Eleştirecegi varsa bile elestirmez. Ya gidin psikoloji öğrenin ya da biraz empati yapın. Surekli elestirerek Sürekli kufur ve hakaret ederek bu seçmeni surekli olarak savunmada kalmaya itiyorsunuz. Eleştirmesine fırsat bırakmıyorsunuz.

Ayrıca MHP seçmeninin hakkını verelim son seçimde oz elestirisini güzel yaptı ki sonuçlar ortada. CHP ye gelince ise sifir elestiri sifir tahammul sürekli küfür. Ak Parti seçmeninden ziyade bu vasifsiz muhalefet seçmeninin öz eleştiri anlayisini elestirmek lazim bence.
güncel Önemli Başlıklar