bugün

http://blog.milliyet.com....eeccc/Blog/?BlogNo=374517

dünya nın harbi harbi boku çıktığının göstergesi. apışıp kaldım amk.
zihinsel engelli kızdır. her neyse, bu sözlükte tanım yazma zorunluluğu öldürüyor beni arkadaş ya. bunun neyinin tanımını yapacaksın allah aşkına. periyodik cetvelde alkalik metal değil ki atom numarasını falan yazasın. öz babasının tecavüzüne uğramış hem de bakire. neler oluyor oğlum lan, kendimi zeki sanırdım ama apuştum kaldım arkadaş. neler yapıyor lan millet. bu ne lan allah aşkına nereye gidiyoruz oğlum. ana babaya güvenemezsin koynunda yatan karına güvenemezsin amına koyayım böyle hayatın.
bu arada kıza hakaret için demedim kız down sendromluymuş allah kimseye vermesin.
cerrahi kastrasyonun desteklenilmesine yol açan kızdır. cerrahi kastrasyon dediysem medeni bir şey gibi anlaşılmasın. neşterle anestezi altında değil, keserin arkasıyla ezeceksin bu babanın daşşaklarını ondan sonra budama makasıyla keseceksin kökünden. ibret-i alem için de sokacaksın kulaklarının içine çıkarılmamak üzere. 24 saat geçmeden benzer tarzda yazılan 2. entry bu sonrada diyorlar ki medeniyet, yok idam kalksın, cezalar insanı boyuta indirilsin... bu adam insansa ben ayı olmaya razıyım arkadaş.