bugün

Artık bir abi abla, anne baba, dost arkadaş tavsiyesi diye isimlendirilebilir.

Psikolog ile görüşmeye gitmiştim şöyle bir muhabbet geçti.

- Doktor, ben bir kızı çok seviyorum ama kaybetmekten korkuyorum.

+ Kaybedeceksin. Senin hiçbirşeyin değil ve hiçbir zaman senin olmayacak. Bu hayatta herşeyi kaybedeceksin ve her sahip olduğuna "bu benim değil olsada kaybedeceğim" gözüyle bakacaksın.

- Kalk siktir git şurdan lan!!! demek istedim diyemedim.

Adam haklı. benim tavsiyem budur herşeye kaybedeceğim gözüyle bakın sonradan üzülen siz olmayın.

Seviyorum sizi, kendinize iyi bakın.
iyi ya da kötü olun, ama asla kötü olup iyi gözükmeyin.
Eğer aşk bir seçenek olsaydı, bu kadar keskin bir acıyı kim seçerdi?
görsel
başkalarının halinden daima anlamaya çalışın. onların acılarını veya sevinçlerini hissedin demiyorum, sadece mutluluklarını ve hüzünlerini anlayın. bunu gerçek anlamda başarabilirseniz, hoşgörülü ve anlayışlı olursunuz. bu da dünya üzerindeki tüm sosyal odaklı problemleri çözer.
Her şeyi zor olsada kendiniz başarmaya çalışın. Kimseye gereğinden fazla güvenmeyin. Cahil zenginlerle iş yapmayın. Kendinizden yaşça büyük insanlarla arkadaş olmaya çalışın. Hayat içinde olgunlaşmadan evlenmeyin. Hayatın her koşulunda size destek olabilecek eşler seçin. ilgilenemeyeceğiniz kadar fazla çocuk yapmayın. Dünyayı çok olanlar değil az olanlar yönetiyor. Bütün bunların olabilmesi için iyi bir kader seçin diyeceğim ama sizin aileniz çevreniz yaşadığınız bölge sizin bunları yapabilmenize engel olacak veya
Önünüzü açacak. O yüzden geleceğinizin yüzde ellisi size
Yüzde ellisi çevrenize bağlı. Diyebileceğim tavsiyelerdir.
allah bes ,baki heves .
devingen olmaktan vazgeçmeyin. en çok adaptasyon sağlayan en güçlü karakterdir, alemin kuralı.

tabi bu madalyonun bi tarafı. değişkenlik çekirdeğinizi bozmasın. zira kültürel vb bağlı olduğunuz sabitlere de sıkı sıkıya bağlanın. onlar piç dünyanın dejenere etkisinden sizi koruyacak olan fakat dış dünyadan en çok saldırıya maruz kalanlardır.

tarih okuyun, yukarıdakiler sizi analitik yapar, koruyucu yapar ama tecrübe geçmişten yeni nesle akar. bu bağlantı kesildiğinde her nesil aynı bokları yaşar.

her tür insanla diyalog kurabilin. renk içinde yaşamaya alışın. gerçek dünya insanı olunur, oldurulur böylece.

siyaseti sporu birincil aktiviteniz yapacağınıza seks yapın, o yağlar faydalı arkadaş.

evlenin ve seviye atlayın. zoru görün hele bi. karşı cinsi gerçekten tanıyın. nası hödükmüşüm diyin.

çocuk sahibi olun, tadı başka nadir malzeme var bu hayatta.
"Gotunuz buyurken, zekaniz ufalacak."