bugün

bu dizideki aşklar arap saçına döndü doktor kadroya dahil olmuştur, ama yemezler soneri kimseye yar etmez sonerciler
iki kariyer sahibi bu doktorlar evlensin mutlu mesut yaşasınlar aylin, soner ikilisinden uzak tutulsunlar
aylininde hamileline son verilmeyip aylinin canına falan kıyılmasın, gecen sezonda osman iç *sesten yetince kıllanmıştık sinyaller hiç iyi değil .
2 salak ve yavşak doktorun dahil olduğu dizi... görürgörmez neyine aşık oldunuz aylin-soner bedevilerinin... ama soner iyi ayar çekmiştir kendi yavşağına..."hastanenizde doktorların hastaların evine gidip özel olarak ilgilenmeleri her hastaya uygulanan bir prosedür mü, eğer öyleyse ülkemizde çok iyi yerlere geldik, falan, filan..." ama doktor da çok arsızmış, utanmayı bırak neredeyse hoşuna gitti... çok zorlama olmuş doktorların diziye bu şekilde dahil edilmesi, çok da sıkıcı... son sahne daha da zorlama... soner röntegene gelir, aylin de kürtaja gidiyordur. yavşak doktorları ile beraber koridorda rastlaşırlar... kusura bakmayın da.. çüşşşş!!
şu ayline aşık olan doktora acayip ayar oldum lan gıcık olurum böyle tiplere tamam aylin iyi güzel kızda ulan yavşak sende anladın sonerle aralarında birşeyler var her hallerinden belli daha niye gidip ayline yazılıyosun tam ağız burun dalınacak tipler işte kızın acizliğinden faydalanma çabası gerçek hayattada bunlardan çok var.
Bir masada oturup kızınla beraber barbunya pilaki yedikten sonra, gitarını eline, istanbul'u arkana alıp çalabileceğin hoş bir seda.
Klişenin de ötesin de, artık bıktırmaya başlamış dizidir. .
bir erkin koray şarkısı, çelik tarafından coverlanmıştır.

ayrıca kanal d ekranlarında çıkan bir dizi. ilk bbaşlarda gerçekçi olmasına rağmen şu sıralar iyice sarpasarmıştır olaylar.
bu diziden bir katil çıkarsa o da ali'nin carolin'den olma oğlu mustafa olacak muhtemelen. ağır psikolojik travmalar geçirir o çocuk kimse bakmıyor çocuğa.dizinin final bölümünü bu olayla noktalayabilirler.
artık bitsin dedirten, gittikçe sıkan dizidir.
zaman geçsin diye öylesine kanalları zaplarken ali kaptanın annesini pencereden bakarken bir an için erlend øye'a benzettiğim dizi.
artık saçmalamış hatta b*ka sarmış dizidir. gerçeklikten bi haber olduğu aşikardır. seyirciyi baymıştır.
öyle bir geçer zaman ki diyorlar da bu dizi bir türlü geçip gitmiyor malesef.
artık izlemediğim ancak validenin zorlamasıyla ekranda açık kalan bu yüzden sözlüğe sardıran dizidir. neyseki muhallebi kralı başlamaktadır kumanda sorunsalı çözülürse izlenilebilir.
"peki cemile hanım siz ali bey'in bana zarar vericeğine inanıyormusunuz?"
cemile'nin bakışlarından anladığım şudur; valla avukat bey ali buraya gelirse hem seni ziker hem beni.
ensest ilişkilerin gittikçe abartıldığı çoktan bitmiş olması gereken dizi.
artık sıçmaya başlamış olan dizi. anma suyunu çıkartıyorsunuz arkadaş artık sınırında durun.
olmamış olan dizi. reyting kaygısı var nitekim.
uçuruma feda edilecek dizidir artık. hep dram hep gözyaşı, e yeter artık ama dimi.
yeminlen artık izlemeye dayanamıyorum tüm enerjimi alıyor. kimse gülmüyor bölumlerdir yok yeter bıtırsınler dızıyı boyle yasanılmaz toplu ıntıhar etsınler artık. herkeste ayrı bir ironi herkeste ayrı bir matem diziye yeni giren karekterler bile hüzünlü mutsuz artık diziye baktığımda gri görüyorum. yeter artık ya sen öl senarist yada diziye bir atom bombası düşür bunlarda bu şans varken bi bok olmaz.
dramatik olayların cirit attığı ve bu gidişin dizi için iyi olmayacağı belli olduğu halde inatla seyircide inanılmaz gerginlik yaratmaya devam etmiş yerli dizi. başarısızlığa giden yolda bu gidişe engel olamadılar maalesef.
salı günkü yayınlanan bölümünde küçük osman'In yaran diyalogları büyülemiştir. teşekkürler onur ünlü. döndüğün o kadar belli oldu ki...
öyle bir geçer zaman ki bir dakika öncesine, 1 dakika sonrasına gitmek imkansızdır. yaşadığımız an elimizde kalandır.
kendileri para kazanırken, bizi travmadan travmaya sokan dizi.
türk dizi senaristlerinin yerlerde olduğunu ispatladıkları dizi. ne kafanı yorcan amk; al bir aile aldın mı, heh şimdi babaları olsun, gavur karısına gitsin, ''tüüh boyun posun devrilsin herif, evde gül gibi karın dururken'' diye izler kadınlar. sonra vurdur gitsin; tecavüz, hastalık, kavuşamayan aşıklar, intikam, öff anasını satıyım.

edit: nasıl da unuttum, olmazsa olmaz klişe, ilk ve tek yatmada hamile kalabilen anaç ve doğurgan kadınlar. ve mutlaka arada nikah bağı olmaksızın sevişilecek!!!
haftalarca izlemesen de denk geldiği an sıkıntı bastıran, osman olmasa izlenmeyecek olan saçma dizidir. dramın dibine vurulmuştur.
ya sapık dizilerden efdal olan keyif veren dizi.