bugün

bayılıyorum.
sevgilim sofraya benden önce oturursa, "sen kadınsın ulan sofrada yerin öküzden sonra gelir" deyip tepikliyorum.

nerde bi şakirt görsem sikesim geliyor. "arap götü yalayıcısı, eliyle pilav yiyen insan dışı form, fetoşik" neyim diyerekten hakaretin gözüne vuruyorum.

hele ateistler. domuz bağı ile bağlayıp tecavüz edip çarmıha geresim, kutsal suda boğasım geliyor. darwin'den girip maymun götünden çıkıyorum. bunlara o kadar çok sarıyorum ki günlük hayatıma yansıyor, bakkal " borcun çok birikti nasıl ödeyeceksin" diye sorduğunda bile "hadi ateistler bunu da açıklayın" diyorum istemsizce. soru cümlelerine dayanamıyorum. bildiğin gibi değil sözlük.

kemalistler mi? islam düşmanı pislikler. kızları başı açık gezer orispilik yapar sokaklarda. parkta neyim hiç utanmadan el elle neyim tutuşurlar. hemen başlık neyim açarım veya halihazırda varsa hemen damlarım "adana dürüm yiyen kemalist kızın vermek istediği mesaj" gibilerinden saldırırım.

anti-kemalist mi ne işte onlar mı? annenizi sikeyim... "baban kimdi bilemezdin şerefsiz".

bir de türbanlılar var. çok gıcık olurum lakin fantezilerimi süsler hep. bi de lan oğlum allah vermiş o saçı size ne diye örtersiniz. sikerim lan kim nasıl isterse öyle giyinir diyeni. öyle iş mi olur. herkes nasıl rahat ederse öyle giyinsin yok ya. sıçarlar lan öyle işe, üsttü mekke altı paris hııımına goyum. böyle iş mi olur la?

götüne goduğumun çapulcuları. bi de bunlar çıktı amına goyum diğerleri yetmezmiş gibi. 2 kuru ağaç için milleti ayağa kaldırdılar. teee brezilyalardan kutuplardan neyim destek geldi sanki essah bi iş yapıyorlarmış gibi. işte hep dış mihraklar. susun lan oturma kasları sizi 2 milyar ağaç dikmiş hükümet görmüyonuz mu? ney, mesele ağaç değil mi? sus lan siktiğimin teröristi.

sağcı mı? siktiret pezevengi. faşist eski moda bir şey la. ırkcı oruspu çocukları.

solcu? ne solu la? keşke olsa da siksem amına goyum ama yok ki? alayı yalan hııımına goyum yalan.

goministleri lenin siksin banane. sanki börklüce mustafa mına goduklarım, convers giyer gider kedi bokundan kahve içer yeşil parkasıyla.

bayılıyorum lan sözlük inan öyle böyle değil çok hoşuma gidiyor lan ötekileştirmek.
öyle hoşuma gidiyor ki oruspi çocuğu olduğumu bile unutuyorum. sizde yapın la!