bugün

(bkz: gündem ötesi)
Cansu canan tarafından sunulmaktadır.biliyorsun pelin neo Osmanlı hayalleri çerçevesinde trt'ye geçti. Bu akşakş konu illuminati-masonluk vs. Konuk ramazan kağan kurtoğlu ve ertan Özyiğit.
şu an sadece habertürk için değil, tüm türkiye için fazla kaliteli bir program olmaktadır.
suan cok tatli bir muhabbet donuyor. beyin ve beynin bilinmeyenleri uzerine. kutlesi olmayan cisim meselesinde kafayi kiriyodum amk.
güzel bir program, aham şaham mı değil.

ama en azından bişiler öğrenerek kapatacağınız bir program..

çokda kasmaz muhabbeti.
sunucusu sizi çileden çıkartır. Ah pelin çift! ah, neredesin?
Bu gece güzel konu işleyen tarih programı.

Ayrıca sunucu Cansu canan özgen bana bie kitap hediye edeceğini söylemiştir.
tarihin arka odası denen beyaz futboldan hallice sacma sapan programdan kat kat kaliteli olan program.
kimse kusura bakmasın ama pelin çift sunduğu için bile izlenebilecek program.

bu kadın varya,

kanallara ceza olarak verilip yayınlanan,

eğitici içerikli eski püskü programları sunsun,

onu bile izlerim.

abi allah yaratmış işte...
Pelin çift'in sunumuyla, sinan canan, mustafa akgül, caner taslaman ve serkan karaismailoğlu konuk olursa saatlerce izleyebilirim.
hali hazirda caner taslaman bulunmakta. dinleyiniz efendim.
Caner taslaman, Ergi Deniz Özsoy ve Yılmaz Selim Erdal Evrim Teorisi hakkında yaptıkları program şuan habertürktedir, meraklısına sunulur efendim.
Şuanda uzaylılar ufo 51. Bölge konularının tartışıldıgı program..

(bkz: iyi yazdım hee)
cahil programıdır. bazen cahillerin ilgi duyduğu komplo teorilerini konu alabilecek kadar ciddiyetsiz bir programdır.
Birkaç yıl önce pelin çiftin yayınına davet ettiği bir doktorun 'cennet hayatı da bitecektir, baki kalacak olan Allahtır, insanlar cennette baki olmayacak, yok olacak' benzeri açıklamalarıyla beni korkutan ve hüzünlendiren programdı. Ne varki sonra Allahın yardımıyla gerçekleri daha da iyi bir şekilde öğrenerek bu sapıklıklar içeren düşüncenin etkisinden iyice kurtulmuştum. insan çünkü yaratılış gereği sonsuzluğu ister, hiçbir zaman yok olmayı istemez. Allahta insanı sonsuzluğu isteyeceğini bildiğinden cennet ve ona itaat etmeyenlerin cehennemi yaratmıştır.
Habertürk tv'nin programlarından biri. vatikan'ın sırları programında konuklardan özşahin bir katkıda bulunabilir miyim dediğinde yar.doç hafif yana dönerek yapamazsın diye ayar verdi.
kaman ritüeli gerçeleştirilen program. blair cadısına bağladılar iyice.
Tarihe yön veren şahsiyetlerin ölüm sebebini işleyen program. Evet.
Terör para ilişkisini işleyen #büyük oyun başlığıyla yayın yapan program.
kanuninin iç organlarının konuşulduğu acayip program. adam ölmüş gitmiş, iç organlarının peşine düşmek nedir ? ne faydası var kalbinin, akciğerinin bulunmasının ? ne kadar boş işlerle uğraşıyor koca koca kanallar.
Mehmet akif ersoy'un işlendiği program. Evet.
Hurafelerin rivayetlerin kaynaksiz anonim bilgilerin ve bol sallamasyonun havada ucustugu gerizekali bir program.
An itibariyle Çok güzel konulara değinen program. Evet.
30 MART GECESi BENi TARTIŞMIŞTIRLARDIR.*
100. Programı olan yayın. dehşet komplo teorileri var.