bugün

Ösym nin verdiği ayarlardır. Bugün bana bir ayar vermiştir ki kanınız donar. Olay şöyle;

görsel
Ben geçen hafta sınavdan sonra şöyle bir resim paylaşıp, ''Sınavın en zor sorusu.... Hangisinden başlayacağını bilemiyorsun.'' yazdım. Ardından bir hafta geçti ve bir daha sınava girdim. Bugün olan sınava. Sınava başlamadan önce şekerleri bir dağıttılar ben az kalsın bayılıyordum. Neye uğradığımı şaşırdım.

görsel
ÖSYM beni duymuştu. Şaşkındım. Bu sefer sadece sorulara odaklanmam için tüm şekerleri aynı vermişlerdi. Teşekkürler ÖSYM. Beni strese sokmadığın için.

edit: fotoğrafları evde çektim. sınava fotoğraf çekicek makine soksam gelir burda mı paylaşırım amk. akıllı olun az yav.
umurumuzda değildir de benim cebimdeki anahtarı almışlardı 2 sene evvel. sen fotoğraf çekecek şeyi nasıl soktun içeri sayın yazar?

ayarı bana vermişlerdir. dışarda bırakarak.
benim ösym'ye verdiğim ayarın yanında bir hiçtir. zamanında türkiye derecesi yapmam ve ilk 200'e girerek önümdeki herkesin ankara hukuk yazması durumunda bile 800 kişi alan ankara hukuk fakültesini kazanabilecek olmamdan ötürü ankara hukuğun altına sütçü imam ilahiyatı yazmıştım. intikamınız alındı arkadaşlar.