bugün

Masumca oturmak da dir erkek, sokagin bankinda. Elinde kedisini sever iken ona yaklasanin farkinda degildir. Sinsice tirmanir alni ter kapli orumcek banka, usulca yanasir erkegin yamacina. Xy kromosomun o an icini bir tuhaflik kaplar. Yanina bakip o 1 santimlik örumcegi gorunce, korkudan elinde ki kediyi atar ve aglayarak ciglik atmaya baslar. Siz ise feryatlarina dayanamaz, orumcegi elinize alir ve yuvasina geri getirirsiniz. Artik o erkek guvendedir.
erkekliği nüfus cüzdanının mavisinde kalmıştır.
örümcek fobisi ya da alerjisi vardır.
örümcek adamı görünce ne yapacağı merak konusu olan erkektir.
örümceği boğazında biyerlerinde görerken korkan erkektir. Bi keresinde yatağa uzanmış kitap okuyorum bir an boğazımda bir müthiş kaşınma ve batma karışımı bir his oluştu ve bu kaşınma hissi boğazımda gidi gelmeye başladı. Elimi boğazıma attım o da ne?
1 santimden uzun, vücudu dikenciklerle kaplı bir örümcek. Ve olan oldu çığlık atmadım ama garip sesler çıkararak dışarı koşdum. Benizim fena atmıştı.
yazın dizüstü şort giyip, kışın dudak nemlendirici süren erkektir. erkek dediysem anlayın işte.
ayarı bozuk insanımsı şeydir. örümceği görünce çığlık atarsa piton görse çıktığı yere geri girecek modeldir.
(bkz: erkek çocuğu)
Erkek olduğu konusunda şüphelenmeler vardır.
Erkek olduğuna inanamadığımız pipili varlıktır.
O ne lan öyle 0,5 uç kullanan erkek gibi.
araknofobisi olan erkektir.
Eski ev arkadasim alper. Orumcek görünce Evi yikardi pezevenk.
Sanki tarantula görmüş, hepi topu minnacik bi ev örümcegi lan.
BENCE NORMAL BiRŞEY HER ERKEK HiÇ BiRŞEYDEN KORKMAYACAK DiYE BiRŞEY YOKTUR KiMiSi ASLAN SEVER KiMiSiN BÖCEKTEN KORKAR.
güncel Önemli Başlıklar