bugün

tam olarak orospu çocuğu olan köpektir. ulan vuramadık işte neyin taşşağını geçiyosun ibne. piç. göt. kaka. salak. çelik ayna.

ve yazar çocukluğuna döner.
zamanında çok yüz verilmiş köpektir. senin işin ne aq vurulan ördekleri topla vurulamıyorsa da piç kurusu gibi gülmenin alemi nedir? *
çok yavşak vede yalakadır kendisi.
pehlivanın güreşe doymadığı anın sembolüdür.
O gülüşü bilmeyen liselidir durumunun tam göstergesidir.
bana hiç kıs kıs gülmemiştir, severim ben onu. gayette tabancamın ucundaki fotoselimle iyi nişan alır ve öldürürdüm ördeklerimi. o zekayla mühendis olacak dediler, lakin yanıldılar.
`http://galeri.uludagsozlu...C4%9Fu-k%C3%B6pek-360216/` şu ibne gülüşe sahip köpektir.
o köpeği vurmak ister insan...
başlığı gördüğüm zaman gülüşünü hatırlayıp sövdüğüm köpektir. kuş vuramadığı zaman köpeğin gçıkıp gülmesi karşısında silahla ateş etmeyen yoktur diye düşünüyorum.
kardeşim vuramadığımda onun taklidini yapar ve büyük keyif alırdı. duygulandıran köpek.
aranılandır, özlenilendir. olsa da sövsek, aman sevsek. ah fakirlikle geçen çocukluğum ah.
lisans sorunu yüzünden tabak vurma oyununa alınamamış kendisi. zaten sonu milli piyango kazanan orta gelirli vatandaşlar gibi olmuş. söylentilere göre hayatını detroit'in kenar mahallelerinde çöpleri karıştırarak devam ettiriyormuş.