bugün

amacı merak edilen insandır uzun süre görüşmemeiz olsanız da az çok bir hukunuz varsa selam vereceksin arkadaş hani yoğunsundur yine de göz teması kurup selamını alacaksın onu gördüğünü belli edeceksin. görmemenin mümkün olmadığı zamanlarda yanından geçip gidiyosan yiyeceğin küfürlere de hazırlıklı olacaksın.
Selam vermemeyi gectim sanki siz orda degilmissiniz gibi davranir bazilari. Genelde kizdir bunlar arkasindan orospu nidalari savurdugunuzu bilseler acaba tavirlari degisir miydi.
Selam vermenin insan olmanin bir gerekliligi oldugunu bilmeyen gorgusuzdur. Selam verince sikilcegini falan sanir veya selam vermeyince kendi capinda cool oldugunu falan dusunur heralde. Selam verdin diye aksam yemege cikarip yarin da nikah kiymicaz kezbanim. Bildigin turk filmlerindeki kor karakterler gibi oluyolar taniyip muhabbet ettigi birine bir selami esirgeyince.
çapulcu olduğu içindir malumat anlayacaksın zamanla.
Sadece benim gibi eziklerin başına geliyor herhalde bu. Veya ne biçim 2 yüzlü kızlarla tanışıyorsam ne kadar muhabbetimiz olsa da samimi olamıyorum veya kasıntı olduğumdan da olabilir. Kızlara ve hayata olan umudu kaybettiren durumlardan biridir.
(bkz: görmemiş gibi yapıp son anda göz göze gelmek)
cool gözükeceğini sanıyordur ya da karşı taraftan bekliyordur. amk egoistleri