bugün

medyatik olduğu ilk dönemler kendisi ile bir cafede oturmuşlugumuz vardı.o gün bana söyledikleri medyanın insanı nasıl şekilden şekile sokabilecegini özetliyordu. islami bilgisinin olmadıgını bu konuda diyanetin kendisine yardım ettiğinden bahsetmişti. kendisine gelecekten haber vermek hangi mantık ile bağdaştırıyorsun diye soru sordugumda, kendisinin asla böyle bir niyetinin olmadıgını, kitabın tutabilmesi için yayınevinin ısrarı üstüne böyle bir yola girdini anlatmıştır. arapça bilgisinin olmadıgını özellikle belirtmiştir.
(bkz: medya maymunu)
yeri geldiğinde diyetisyen, avukat, psikolog, makinist doktorluk vb. şeyler yapan şahıştır. *
bir gün karşı karşıya gelirsek sormak isterim, o saçlarını neden birbirinden bağımsız iki ayrı bölüme ayırıp bir tarafını düzeltiyor diğer tarafını özellikle dağıtıp bırakıyor diye... adamın anlattıkları güzel hoş da o saçlarını yapışı akıl karı değil yani, yazık o saçlara, günah.
arapça metinden, türkçe kelime çıkaran dünyanın en dahi insanı(!).
gerçek mesleği tam olarak bilinemeyen, son olarak tntde rüya yorumlayan şahıs.
ilk önce saç problemini çözseymiş televizyonlarda bulaşık teli gibi gözükmekten kurtulmuş olurdu.
(bkz: ömer çelakıl ın saçına ebonit çubuk sürtmek)
Düzenbaz adamın teki. insanların aklını saçma sapan şeylerle çelmeye çalışmaktadır. Kuran'ın şifresi açıktır, herkes tarafından dikkatli okunursa çözülebilir. Bu adamın bir fonksiyonu yok. Bana kıyamete yakın gelecek olan Deccal'i anımsatması da ayrıca uzak durma isteğimi arttırıyor nedense.
pek yakında şifreli kanalların da şifresini çözecek zat.
bu herife hocam şu nedir bu nedir diye soran tipler yok mu uyuz ötesi ediyorlar adamı..
kendisinin şifre kelimesiyle kafayı bozduğunu düşünüyorum. şimdi de ramazanın şifreleri diye bir program sunuyor fox'ta.
herşey tamam da o saç stili nasıl onu anlamadığım kuranla ilgili baya çalışmaları olan doktordur.
(bkz: beyler adam ömer çelakıl)
saçlarına bi an önce şekil vermesi gereken itici insandır.
konuşurken konudan konuya atlayan ve kendince toparlamaya çalışan, kafası karışmış ve şifrelere takmış doktor. doktorluk ağır gelince başka birşeyler aramak mı istemiştir bilinmez. ilgi çekici tespitlerde bulunsa ve bilgili biri olsa da yinede sevimsiz bir yanı olduğunu hissettiren adam. ne yapmaya çalıştığı kuşkulu ve belirsiz insan.
Mübarek ramazan ayında bile hatta kabe'de bile din adı altında saçmalamaktan kaçınmayan kişi. Yazık bu adamı izleyen insanlar da var.
helal olsun dediğim adamdır.kafadan şifre falan uydurup köşeyi dönmesini biliyor.
hala yaşıyor mu?
garip çocuk. her programa özellikle sünni olmayan ve ne komiktir ki ehli sünnet vel cemaat 'ın azılı düşmanı olan hadis ilmini yok sayan adamları çıkarıp, kendisi de her konuşma yaptığında hadislerden bahsedince adamların keyfini kaçırmasıyla artık ekol sahibi olduğuna inanıyorum. kendisi de anlattığı hadisleri karşı tarafın moral bozukluğu üzerine sorgulamaya ve anlamsız bulmaya başlar. art niyetli değil garibim sadece olaydan haberi yok fakat çok tehlikeli adamlarla yanlış yönlendirmelere başvuruyor. ne şiş yansın ne kebap hesabı...
saçlarını en son lise sonda taramış şu sıralar kutsal topraklarda define arayan ve kuran 'ın şifrelerini çözdüğüne kendisini inandıran şahıs
abi bu şifre mifre, ebcet, cifr işleriyle uğraşanlar neden sürekli dört işlemde takılıp kalmışlar? adam "manyak şifre çzödüm koşun, açıklıycam" diyor, bakıyosun, toplama, çıkarma, çarpma, bölme... ilkokul matematiğiyle dünyanın sırrını çözüvermiş! ulan o kadar integrali, türevi, limiti boşuna mı gösterdiler sana! biri de çıkıp desin ki "bakın sayılar şunlar, şunlar, buna x dedim şunun 2. türevini alıp sıfıra eşitledim ve aya çıkılan tarihi buldum." hayır hepsi basit işlemleri kullanıyor. biraz da yüksek matematik kullanın da görelim yahu!
soyadını misyon edinmiş yazar çakması şizofren adam.
(bkz: rasim ozan kütahyalı)

konuşmalarıyla anımsatıyor.
uludağ üniversitesi biyokimya anabilim dalında asistanlık yapan ve bizimle absürd deneylere katılma mecburiyetinde olan kişiliktir.
acilen bir kuaföre gitmesi gereken veya saçlarını çim biçme makinasıyla düzelttirmesi gereken, kafasında bulaşık teli taşıyan televizyon yüzüdür.