bugün

mümkün olmayacak bir olay gibi görünse de, biraz alkol ve biraz boğaz ağrısı bu işe gayet güzel neden olabilir. Bir konser çıkışı başıma gelmiştir,gayet güzel yolda yürürken bir öksürük krizi gelir ve birden ''bööögheee'' diye bütün içeriğinizi, önü kürklü** olan monta yapıştırıverirsiniz. hatta başlık şöyle olmalıdır: (bkz: yolda yürürken öksürüp kusmak)**
3-4 haftadir okusuruyor olmam nedeni ile son zamanlarda basima gelecekken ucundan dondugum olay.oksurursunuz oksurdukce iciniz kalkar gene oksurursunuz gene içiniz kalkar..kısır dongu hesaaaabı
geğirirken kusmanın bi başka boyutu. ama daha zor tabi öksürürken kusabilmeyi başarmak, geğirirkense an meselesidir.
midesinde ülser olan insan için gayet normaldir. sinirleri bozulduğunda midesi onu zorlar ve öksürmeye başlar beraberinde midede ki asit geğirmelere sebebiyet verir ve kusar.
boşaltım panellerini sonuna kadar açmış insanların başarabileceği hadise.
(bkz: reflü)
geçenlerde birebir yaşadığım olaydır. 2 aydır peşimi bırakmayan o iğrenç öksürük biraz da içkiliyken yine başlamıştı. her öksürdüğümde kusacak gibi olduğum için yerimden kalkmaya bile tenezzül etmedim ki o anda gelen öksürükle ağzımdan çıkan pizza parçalarının bilgisayarla bütünleşmesi pek zor olmadı.
bilgisayarın akıbeti mi? ne siz sorun, ne ben söyleyeyim.
heralde faranjit hastalarında görülmektedir. en azından bende var ve kusuyorum.
(bkz: osururken sıçmak)

40 karaktere ulaşmak için yazıyorum bu cümleyide.

(bkz: bıktım aq)
mekanizması birbirine yakın iki fizyolojik olayın karşıvermesi.

alkol ve sigara gayet iyi tetikleyicilerdir bu konuda. öksürürken sıçmak da mümkündür bu arada, yine karın içi basınç artışı sorumludur.
Balgam sayesinde karşılaşılır. Öksürürken balgamdır diye sakince tuvalete gidiyordum ki bir anda tuvalet yumurta oldu.
hapşururken sıçmakla kapışır.

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
mide ve ciğerlerinizi aynı anda üşüttüğünüze delalettir. genelde öksürmeden az sonra, kusmadan az önce boğaza gelen asit ve yanma da eşlik eder.
az önce başıma gelen lanet şey.. 5 haftadır balgamla mücadele veriyorum. öksürüğüm tuttu bi öksüreyim dedim balgam gelecek sandım midenin çeğreiyle boğazdaki balgam üstüme fırladı. boğazınızda balgam varken öksürmeyin öksürecekseniz lavaboya gidip öksürün..