bugün

demiş, bdp başkanı selehattin demirtaş. be hey dürzü diyerek sözlerime başlıyorum, bu adam tutuklu olsa da bir şey farketmiyor, terör örgütünü her türlü yönetiyor, yemeğini yiyor, akşama kadar götünün üstünde yatıyor, ha dışarıda ha içeride ne farkeder sanki, türkiye'nin eli güçlenirmiş, türkiye'nin eli zaten güçlüdür, bunu düşünmek, söylemek size kalmamış, öcalan'ı serbest bıraktırmak için kıvranıyorsunuz ama rüyanızda bile göremezsiniz, o adam o hapishanede çürüyecek ölecek. birde bunlar siyasi parti olmasın arkadaş, gitsinler diskoda parti yapsınlar eğlensiler. yüzsüz yüzsüz birde bunları konuşuyorlar ya arkadaş deli olmamak elde değil. ibneler.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25388844

- orospu çocuğu öcalan yalakaları eksiliyor.
bırakmaktan ne kastettiğine göre değişen selocan önerisi.

şahsen ben de bırakalım, imralı da bu kadar masrafa rağmen beslemeyelim, asıp kurutalım, eğer toprak kabul ederse mezarında yapayalnız bırakalım bölücü kürtçü narko terör örgütü de başsız kalsın diyorum mesela.
Al götüne sok demek gerek böyle bişeye.
Kürt kökenli olduğumu söylemeye gerek var mı?
"laf etti balkabağı", tadında yapılmış bir beyanattır, ayrıca mal beyanıdır.
Eli zaten güçlü olan bir ülke tarafından tutuklanmış birinin eli zaten güçlü ülke sınırlarında nasıl oluyor da halen örgütü yönetebildiğini anlamadım. Öneri saçma ya da yanlış olabilir fakat savunmanın ondan daha saçma olması ilginçtir.
(bkz: bırak ulan benle bıdı bıdı)