bugün

Akillara zarar durumdur , saniye basi eksi oy butonlarini asindiracak yazarlar üsüsür yazdigi entry'lere.
Kesme isaretini kullanmadigindan dolayida caylak olmasi kuvvetle muhtemeldir.
akıl ile mantık ile çok daha güzel şeyler ortaya koyabilecek potansiyeli olan yazarın komik olmaktan öteye gidemeyen tezi. komik de değil lan. öcalan'ın mına goyim sana bir şey olmasın.
Ertesi gün tüm dtp'li milletvekilerininde zall'a abi bizi yazar yap diye mail yollamasi olasidir. *
şöyle ki apo hapishaneden verdiği demeçlerle zaten düşüncelerini yeterince yayan bi yaşam formudur.gerek avukatları aracılığıyla gerek itlerini kullanarak bol bol yayın organlarımıza malzeme olmuştur.bunu yayınlayan yayın kuruluşlarına, gönlü ister ki damat koğuşundakiler de bi güzel mesajlar yollasın..
(bkz: seri eksi oy veren ibne)

edit:işbaşında ibnemiz yine *
pkk adına girdiğiniz küfürlü entrylerin aldığı eksi oyların sahibinin bulunması durumudur.

Elma dersem cık, armut dersem cıkma!

Edit: Bu entry eksilenmiştir. Leyn yoksa harbiden burdamısın. Bak Allah adı saldım söle, len aramızda kalcak.
La havle Allahım sen akıl fıkır saglıgımı koru...

Edit2: ilk defa bi entryım bu derece eksılendı. ukalalık ıcın demedım efendım, yanlıs anlasılmasın sakın ama dakıka basına eksı yagıyor. gecen haftanın en cok eksılenen entrysı olma yolunda sasmadan ılerlıyorum.
Ama sunu ogredım. ocalanın fake hesapları olmadıgını goz onune alarak söyluyorumki öcalan burda degıl. Nasıl mı? Cunkü bır yazarın ancak bır oyu goz onunde bulunur ama efendım bu entrye oy yagıyor. öyle böyle degıl. *
Bircok yazarin yüzüne tükürmek icin siraya girecegi andir.
hücresinde laptop bulunmasıyla aynı oranda mümkün olan olasılık. daha doğrusu olmayasılık.