14 yaşındaki çırağına tecavüz eden diyarbakırlı kürttür.
http://www.milliyet.com.t...-eden-oto-gundem-1935392/

(bkz: kürtlerin tecavüz vakaları sıralı tam liste)
şaşırtmamıştır.
Yengesinden yüz bulamayıp el kadar çocuğa tecavüz eden k*rttür.

Hayret amca kızı da mı bulamamış.
şerefsizin önde gidenidir, insanlıktan nasibini almamıştır.
yokluk değildir sebebi. adam evli. anlamadım sözlük. senin karı evde dursun, gidik mikme ama küçük oğlana hallen. gün geçmiyor ki ortalığın amına mikmesinler.
tecüvüzü hemen kürtlüğüne bağlayan mallar var ne diyim sanki bu olaylar afyonda manisada veyahut çankırıda olmuyor dimi peki çankırıda ki yada manisada ki tecavüzü de türklüğe bağlayın o zman.
kürtlerin ortaanadoluya göçü..

Bursalı bir kürt olabilir.
ahırda eşek mi yoktu da el kadar çocuğa tecavüz ettin piç derdirten mahlukat.
en çok bu başlıklara gülüyorum.

önce kürt vatandaşların işlediği bir suç bulunuyor. sonra yemeyip içmeyip sözlüğe koşuluyor. '' bak bu adamlar böyle'' alt metniyle entry döşeniyor. amaç ne? tabi ki üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek.

hırsızın, uğursuzun milleti yok. boşuna debelenmeyin. aklı selim herkes amacınızın ne olduğunu biliyor.

lanetlenmesi gereken bir insandır.
çırağına işi ögreten k*rt ustadır.

Ne olmuş yani? Belki çocuk yerdeki ingiliz anahtarını alırken çekici gelmiştir adama? Nedir bu k*rtleri kötüleme gayeniz anlamıyorum..
ailesindeki kadınlara tecavüz edebilen insanımsılardan beklenendir.
(bkz: tecavüz kürt aşkının gelişim kanunudur)
mide bulandıran hadise.
küçük beyniyle kürt lere sallamaya çalışan ve kötülemeye çalışan bir reayanın söylemi. Ulan bunu yapan türk lerde var. Bunun ırkla alakası yok. Böyle saçma iftiralarla ucuz zaferler elde edip (1 dakika da kürtler, bıjı bilmem ne) kendi küçük faşist beyinlerinizi tatmin ediyorsanız orası ayrı :D
Amk sanki sadece kürtler yapiyo bunu
(bkz: avrupada kendi analarina tecavüz ediyolar onu da yazsana yavşak)
not: kürt degilim.
görsel
TÜYLERiM DiKEN DiKEN OLDU. ALLAH BiNBiR TÜRLÜ BELASINI VERSiN. BÖYLE REZiLLERi ASMIYOR BiZiM hükümeTiMiZ, GEBERTMiYOR, iŞKENCE ETMiYOR ANCA HAPiSTE PAŞALAR GiBi BAKIYOR.
şimdi o çocuğun hayatı ne olacak ? yaşadığı travma nasıl etkileyecek hayatını?
o pislik herif o bu hal derken 3-5 seneye ortaya çıkıp zavallı çocuğun hayatının iyice içine edecek.
hapis alması düzeltecek mi yani her şeyi ?
tecavüz vakaları için artık ciddi anlamda hadım cezasının gelmesi gerekiyor bu ülkeye.