bugün

Başka türlü nasıl yapacak kiyafetlerimiz giyinik bir şekilde mi yapalım yahu.
ihtiyatlı olmalı, peştamal gibi bir şey ile göbekten dizlere kadar örtmelidir. Peştamal bulunmazsa, şort varsa, Hanbelî mezhebi taklit edilirse, mekruh olmaz. Şort da yok ise, küçük yerde gusletmeye çalışmalıdır. Küçük yer de bulunmazsa, caiz olan kaville amel edilebilir.

Sual: Evde hiç kimse yok iken çıplak durmak ve çıplak yıkanmak günah mıdır?
CEVAP
Evet günahtır. Çünkü yalnız değiliz. Yanımızda, bizi cin ve şeytanlardan koruyan, amellerimizi kamera gibi aletlerle kayda alan melekler vardır. Hadis-i şeriflerde buyuruluyor ki:
(Bir kimse, iki salih komşusundan nasıl utanıyorsa, gece-gündüz, kendisi ile beraber olan iki melekten de öyle utanmalıdır!)

Bunu buraya bırakıyorum ve koşar adımlarla kaçıyorum...
Banyo yaptığı yer bir at dönebilecek kadar geniş olmamalıdır.
Şaşmış kendini şaşmış. Evet.
Yolundan şaşmıştır. Böylesine de pes. Evet.
Olum banyo pantolon ile olmuyor mu ben mi yanlış biliyorum?
iki kolumuzu açıp 360 derece döndüğümüzde parmak uçlarımız duvara değmiyecek kadar büyük yerde çıplak yıkanılmaz. Smokin giymek gereklidir.
en az elli kere yazdım çıplak banyo yapmakta neymiş. banyo dediğin kazak ve kaban ile yapılır.
bütün cinlerin gözleri üzerindedir.
Rahibeleri örnek alması gereken edepsiz kişidir.
zındıktır.
görsel
malezya'da böyleymiş.
yağmurlukla serin sularda mekik çekmekti oysa gerçek aşk.

yağmurluk kot pantolon ve beyaz v yaka tişört bu arada yağmurluk sarı olsun su turuncuya çeviriyor.

kız için üzüldüm lan banyodan sonra kurulanmak zorunda da kalıyordur o.

bizim gibi he kıyafetleri yıkar hem kendini yıkayabilirdi devir tasarruf devriydi.
yeni bir çığır açmıştır.
Çok ayıp eden kızdır. Yıl 2017 olmuş hala varmı bunlardan. Halbuki en azından bir işçi tulumu giymeliydi.
vay ırıspı !!!!!!!
Normal de nasıl yapılıyo.
Akp döneminde banyo yapmaktadir.
Abazanlarin dolustugu başlıktır. Baska da tanim yok.
Aslan burcudur.
Vay edepsiz. Kabanla yikanması lazımdır.
aranıyordur.
kendini şaşırmış değişik kızdır. evet.
Başka türlü nasıl banyo yapılır buna da laf eden yoktur herhalde.
Cehennemde yanacaktır.
Çarşafla banyo yapması lazım. Yoksa küveti tahrik edebilir.
Yok artık! Tamamen mi çıplaklarmış? Başlık açanda 2 yaşında falan sanırım. Eyyyyy yazar anne, babalar lütfen telefon ve tabletlerinizi çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edin yoksa sonuç bu oluyor.