bugün

çıkma teklifi nedir lan orta bire mi gidiyoruz anasını satayım. koca koca herifler benimle çıkar mısın falan diyorlar yine koca koca kızlara ayıptır. bi ilişki başlayınca zaten bi ilişki başlamış olur ve farkında olarak birlikte çeşitli eylemler yaparsınız zaten, sevgilisinizdir artık. çıkma teklifi denen saçmalık ancak insanlar daha henüz arkadaş bile olamadan, tanışmadan damdan düşme gelip yapılan bi şeydir ve teklif eden de kabul eden de bi ilginçtir. sonra ay niye 2 hafta sürdüüüüaa, ay niye çaktı bıraktııaa, ay kaşar olduuuam gibisinden sitemler ediyorsunuz bir de. tekrar soruyorum şimdi, benimle çıkar mısınız ne olum/kızım, orta bir misiniz lan?
Mutlaka sınırlara ihtiyaç olduğu düşünülüyorsa da ''Sevgilim olur musun?'' diye insanca sorulur.
Bir şeyleri abartmayı çok seven insanların saçmalığıdır.
çıkma teklifi ilkokullu uydurmasıdır. zaten benimle çıkar mısın? kadar saçma bir soru yoktur. üniversiteye başlamış birinin böyle birşey söylemesi çok saçmadır.
dışardan görüldüğü kadar saçma değildir. çünkü kadınlar "duymak" ister.
"benimle çıkar mısın?" gerçekten komik olabilir ama çıkma teklifi hisler söylenip yemeğe veya bir şeyler içmeye davet etmek sureti ile yapılırsa güzel olabilir. evli kadınlar bile arada bir seni seviyorum onayını duymak isterken çıkna teklifini teklifsiz yapmak karşı tarafı tatmin etmez diye düşünüyorum.
ardından merdivenden mi geyiği yapılmışta olabilir.
cidden saçma bir eylemdir ama malesef kızlar bunu istiyorlar. Söylerken türlü türlü tiplere giriyoruz falan... Gereksizdir, lütfen kızlar bu zulmü yaşatmayın bize.