bugün

Bu başlık altında birleşip sahiplerini övüp, bolca salya akıtmalarını, hüloğğğğğ allahuakbar diyerek ülkeyi kurtarmalarını temenni ettiğim birliktir.

Sabaha kadar havlayın burda işte. Auuuuuv hav hav hav hav.
sıkıntılara gebe olacak birlikteliktir.

(bkz: ulu sözlükte karadelik oluşması)
Selam aşure abi .
Ben çomarcıdan geliyorum size hüloğğ taklidi yapcam.
https://m.uludagsozluk.co...arda-kalan-orospu-çocuğu/
Fazla kafayı bulunca böyle başlık açan acizlerdir. Havla kanka açılırsın.
kafir kuduz köpeklere dert olup, ağzından köpükler fışkıranlar tarafından sayısız iftiralara maruz kalan muharriranın cemiyetidir. nam-ı esasisi de böyle değildir yanlış anlaşılmasın.
Türkçe entry: selamladığım birlik. Aşağıya çomarcasını da yazıcam zira bu dilden anlıyorlar. Bu yazdıklarımı anlamadıkları için çeviri yapıyorum.

Çomarca entry: Uuuu hav hav hav hav hav hav hav huuaaaav hr hr hr hr hauv auuuuuv.
Selam çomarlar.
Bugün çomarland dan güzel haberler var.

Altay tankı bitmiş.
Selamlar, hav hav.
Kısaltması ÇOYAB olan birlik.
(bkz: white walkers)
"reyiziniz sizi kabul edecek toplanın" diyerek kandırılmaları* ve bir uçağa doldurulup okyanusun tam ortasında hiçbir ulaşımın olmadığı bir adaya bırakılması gereken birliktir. ada üzerinde ağaç olması falan fark etmez bunlar akıl edip o ağaçlardan bir sal falan yapıp adadan kurtulmayı akıl etmek yerine ağaçları kemire kemire yerler acıktıkça.
siz sevgili çomarlar habire yakınıp duruyorsunuz türk kadınlarından, öğretin yalamayı nasıl şey yapılıyor nasıl ettiriliyor...
(bkz: takkeli harikalar kumpanyası)