bugün

15 yaşında ufak bir delikanlı ihtiyaç duyan. ve aylardır hastanede. lütfen hiç mi uyan yok ?
Benimde katkım olsun. Başlık üstte kalsın. Lütfen yardım edelim.
bir up atalım.
başlığı açan arkadaş insanları biraz daha bilgilendirirse iyi olur. ne yapması gerektiğini bilmeyenler vardır. trombosit nedir ne değildir bilmeyeni vardır. ihtiyacın ne olduğu daha ayrıntılı yazılırsa aynı kan grubundan olan insanlar bilinçli ve rahat bir şekilde gidebilir belki. ben sanmıyorum bu kan grubunun koca sözlükten çıkmayacağını. ben de 0'ım ama taa ankara'dayım.
inşallah bulunur ..
Trombosit;kanın pıhtılaşmayı sağlayan, zedeli damarı tıkayarak kanamayı durduran hücresi olarak tanımlanıyor.
Normal kan alımına göre daha uzun sürüyor.KAn sizden önce makineye giriyor orda trombositler arıştırıldıktan sonra tekrar kan size geri veriliyor.Size hiç bri zararı olmaz.Sizden kan bile alınmıyor ,sadece kandaki trombosit hücreleri alınıyor.Bu işlem yaklaşık 1 saat falan sürüyor
bu arada trombosit kanın pıhtılaşmasını sağlayan hedeler.
Trombosit kan hücresi arkadaşlar.kanın pıhtılaşmasını,damardaki hasarların onarılmasını sağlayan bir hücre yani ben böyle biliyorum.verenlerden birşey eksilmiyor merak etmeyin.herkes sosyal medya hesabında da paylaşsın arkadaşlar.
hala bulunamamış mı. benim kanım a rh pozitif.
Bulana kadar devam.
ap. yukarı.
Up up up. Hala görmeyenler olabilir. Lütfen duyarlı olalım.
up up up.

a rh pozitif olarak elden bir sey gelmiyor. aman deyim, var olup da gitmeye usenen yoktur insallah.
kusura bakma zall ama acil durum up up up.
hey. <<< burada.
Up up up hadi beyler çıkar elbet.
Yukarı.
Up up up.
Yukarıda tutulmalıdır. Allah acil şifalar versindir.
istanbul'da bulunan arkadaşların acilen ilgilenmesi gereken hayati durum .

(bkz: yukarı)
Up up up.
inşallah bir an önce bulunur dediğim.
Up up up
Bu başlık en yukarda tutulması lazım. izmir' de olsam şu dakka çıkmıştım evden kan grubu tutsa.
adanadan postalasak olmuyo mu .s
(bkz: up up up)
bulunmuş ama yine de ihtiyaç olabilir, uplamakta yarar var.
güncel Önemli Başlıklar