bugün

işte o benim. Şişman insan yüzüne bakıp hiç yemiyor musun diye sorar. Yiyorum fakat sıçıyorum. Bunu sen de yapmalısın.
Benim ben.

Tıka basa yiyorum, benden daha az yiyen insana göre daha az gram alıyorum.

Gerçekten hayret verici.
bu benim, yiyorum yiyorum kilo almıyorum.

çişimi yapıyom çişimi yapıyom, popom kupkuru kalıyor. reklamın da ki çocuğun bi değişik hali.
1:75 boy ve 45 kiloyla içinde bulunduğun insan grubudur. olmuyor arkadaşlar kilo alamıyorum.
sigaradan kurtulması gereklidir içmiyorsa parazit kontrolü yaptırmalıdır.
genelde bu durumdan şikayet ederler.
sindirim sistemiyle alakalı olduğu gibi genetiktirde. kilo alma derdi olmadığı için istediği gibi yer. ayrıca bazılarının çekemediği, içinde bulunduğum gruptur.
benimdir. Çok özel bl formülüm var ama kimseye söylemem. Belki de söyleyebilirim, bilmiyorum..
Şişkolar tarafından asla inanılmayan ve ilk duyduklarında hemen denedikleri şey.
su içip kilo alan insanların nefret ettiği insan tipidir. uzaktan uzağa gözlemlerim ki çok yediği halde kilo alamayan insanlar fesat, kindar, içten pazarlıkli oluyorlar ki sürekli fitne fitne düşündükleri için yedikleri yaramıyor.
Bu da bir balık etlinin kendi kendini teselli mücadelesidir. saygilarimla.
klasik bir ektomorf olabilir bu kişiler.
bir çok yiyip kilo almayan insan değildir. kilo almaya çalıştığı için yemek yer, yediği yemekten lezzet almaz. fakat çok yiyip kilo almayan insan yediği yemekten sonuna kadar lezzet alır ama kilo almaz.

sonuçta ikisini de kıskanıyorum 100 kilo bir insan olarak.
Metabolizması hızlı çalışan insandır veya kurt vardır.
Ben tarafından kıskanılıyor. bilsin.
26 beden pantolonların ancak dar gelebıldıgı kadın modelı olabilir. Arkadaslarıyla oglen yemegıne cıkar. 3 menü hamburger yıyebılır. 2 saat sonra yine acıkır. Gunde 110 öğün yemek yıyıp kilo almadıgım ıcın cok küfür yemekle bırlıkte bundan memnun da degılım pek. Sevgıdın begendıgın seylerı gıyememek sende emanet gıbı durması, sevgılının anneannesı tarafından reddedılmek gercekten zor olabiliyor. Yıne de sısman olmaktan ıyıdır dıyerek kendını avutması gereken ınsandır.
içinde bulunduğum guru duydugum insanları gıcık eden bir hal.
o kilolar göte vurmuş olabilir. arada bi kontrol etmek lazım.
Çok yeyip kilo almayan ve üstüne bir de ' ayyy yiyorum yiyorum bir türlü kilo alamıyorum ' diye yakınan, ağzına kürekle vurulası varlık. Nerede adalet?
yemek masasindan kalkip sicmaya giden insandir tum dunya insanlari arasinda en kiskanilandir.
metabolizması benim gibi çok hızlı olan insandır.
aslında çok yemiyorlardır.
Cok tuvalete gidiyordur. Bizim gibi degildir o. Secilmistir.
bok yemesini temenni ettigimiz metabolizma canavari.
Metabolizması hızlı çalışan, vücudu çok yakan insandır. Lakin o metabolizma belli bir yaşı devirince pek işe yaramıyor ve kilo almaya başlıyorsun. Kilo istemiyorsan boğazını tutacaksın kardeşim.
Aman yarabbi ... ne kadar fazla imiş zayıf sözlük ahalisi.. imrenmeden edemiyorum