bugün

Pürüzsüz bir erkek vücuduna sahip olmak isteyen kadındır. Ne olmuş yani kıllarımızı almadık diye, hayallerimizi satmadık ya....

Not : ayrıca kıllı erkek tasarrufludur, kışın doğalgazı minumum seviyede açar. Kendisi de ısınır sizi de ısıtır...
görsel
hayatının bir bölümünde bir kusurundan ötürü terkedilecek kadındır. sonuçta etme bulma dünyasında yaşıyoruz.
sen de buldun kılsızını istiyorsun diye cevap verilecek kadındır.
Bir keresinde benim de başıma gelmiş olaydır. Evet biraz kıllıyım ama sırtımda yok, omuzlarda bitiyor. Bir gün arkadaş grubunda alkolünde etkisiyle biraz kilolu bir kızla yakınlaştık tabii yakından görünce benim göğüs kıllarını, bu sıcakta terlemiyor musun dedi ben tam anlayamadım derken kazakla geziyorsun deyip bastı kahkayı. iyi de arkadaş ben ne olduğumu da ne olmadığımı da bilen adamım yanlış hamle yaptın. Arkadaşlarından alkışı aldı bu arkadaş. Peki sen yorulmuyor musun sürekli yük taşımaktan dediğimde çözemedi bu, arkanda dedim poponun üzerinde fazladan bir damacana su taşıyorsun bu seni yormuyor mu deyince ağlamıştı. Böyle olmasını istemezdim, yapım gereği kimseye kusur bulmam ama lafın altında kalma huyum da pek yoktur.