bugün

hayatında hiç yemek yapmamış kızlardır. kendilerini yetenekli sandıkları için hemen överler. iki yumurta bile kıramaz bu beceriksiz egoistler.
yemek yapmayı bilen her kızın söylediği bir cümledir. kendine göre çok güzel yapıyordur. yemek yapsın diye verilen gazlar işe yaramıştır.
doğruyu söyleyen kızlardır.

yemek yapmayı beceremeyen kızlar genelde dışarıdan cool görünen, havalı güzel kızlardır. ama bu kızlar maldır. "ehehe ben yumurta bile kıramam" derler gülerek sanki çok büyük bir marifetmişcesine..
Bir boğa burcu erkeği olaraktan yemek yapmaktan anlamıyorsa adriana lima olsa tırt.
kalbimize giden yolu öğrenmiştir. ya da ayak yapıyordur.
Övünecek başka birşeyleri olmayabilir. Tarife bakıp yapıyorsun zaten. Yeni bir yemek keşfediyor sanki.
Erkeğe atılan yemdir. erkekten "abi güzel yemek yapan kız tatlişkoluğu yaa" ve benzeri tepkiler gelirse yemek yapmanın derinlerine inilecektir.
Şimdi kötü olsa kötü derim ama gerçekten cok guzel yaparim , bazen tuzu fazla koyuyorum , Tabi artık böbrek hastası olduğum için tuz koymuyorum , Mesela örgü seklinde borekler falan yaparim .
(bkz: ah yavrum ah nelerini gordük nelerini nelerini)
yeteneğini paylaşmak istiyordur. hemen çakallık aramayın allasen.
"ben de çok güzel yemek yerim" tarzında cevap alacağı muhtemel kızlardır.
marifet güzel yapmanın dışında üşenmemektir arkadaş.
Genelde güzel yapatlar, kötü yapanını görmedim.
Koca arayan kızlardır. Evinin kadını çocuklarının anası olacaktır. Karşılığında musluk, kapı tamir eden maço erkek ister.
hani evlensek ehehee diyecek kızdìr. koca arıyordur.
hayırlı kısmetlerini bekleyen hanım ablalarımızdır.
"ay benii mutfağa falan sokmayıın yumurta bile kıramamm iğreenç " gibisinden laflar eden yemek yapamamayı marifet sanan o eli ojeli pelinsulardan olmadığı için haline şükreden kızlarımızdır.
aklında, kendi ile ilgili olumlu düşünceler oluşturma çabasıdır.
tamamen laftadır.
örnek vermem gerekirse; sevgilimle telefon konuşmamız sırasında 3 gündür makarna yediğimden bahsettim malum öğrenciyiz, bana ben gelir yemek yaparım dedi, 2 saat sonra geldi ve makarna yaptı.
Yemek yapmaya aşık olan kız beyanı.

Benim'dir.