bugün

bu abilerden her mahallede bir numune mutlak suretle bulunur. bunlar özellikle maçın en can alıcı anında aniden bir yerden zuhur ederler ve maçı sabote etmekle görevlendirilmiş özel seçilmiş ajanlar gibidirler. topu hemen ele geçirenler ağızda sigara, sivri burun ayakkabı ve kot pantalon üçlüsünün oluşturduğu inanılmaz itici bir görüntü ile sektirme triplerine girer, onu da başaramazlar. ele geçiremeyenler ise ''hğğişşş at at at koçum, bi hareket yapacağım'' şeklinde mahallenin çocuklarına ülitimatom soslu bir deklerasyonda bulunur. ne at ya ne at siktir git şurdan
yorgundur, işten dönüyordur, zor bir sınavdan çıkmıştır belki. morali bozuktur. hemen kızmayın, aslında o da istemezdi o yavrucaklara gıcıklık yapmayı.
ayağına gelen topu, çocuklara vermek yerine dikerek apartmanlar ötesine atan abidir. *
aslında amacı gıcıklık yapmak değildir, bakın ben de futbol seviyorum, çocukları seviyorum, ayrıca çocukla çocuk olabiliyorum demenin bir yolunu bulmuştur kendine göre. ama işte zaten iyi bulduğu özelliklerini göstermek için çocukların oyununa bodoslama dalmasıdır kendisini gıcık yapan.
genelde amca yaşında olan sinir hastaları.
illa o topa vuran yada geç bakayım kaleye bir şut çekeyim diyen kişidir.
recep ivediktir o.
Topu aniden alıp ilhan Mansız hareketi yapmaya çalışıp yapamayan abidir.