bugün

kurbağaların karnına odunla bastırmak, hayvancağızın dili dışarı çıkıncada sevinmek.
+muşamba yakmak.
+büyüteçle karınca yakmak.
+pizzacıyı arayıp köprü altına 3 pizza demek.
+araba tekerinin havasını indirmek.
+beyaz çarşaf giyip arkadaşa hayalet rolü yapmak.
+babamın en sevdiği plağı kırıp kardeşim yaptı demek.
piknikte mangal yakıp, rakı içen avcı amcaların soğusun diye çeşmenin altına koydukları 6 şişe rakıyı alıp, belli mesafe uzaklaştıktan sonra boşaltmak.
başka keyifli şeyler de yaptım ama en keyiflisi buydu ve daha 13 yaşındaydım.
kuzenlerim ve ben ne kadar da eğlenmiştik o gün.
acil servisi arayıp penisimde sivilce çıktı acilen gelin demek.
sivri sinekleri yakalayıp, ders kitabı sayfaları arasında imha ederek, oluşan her bir kanlı şekle isim vermek.
(bkz: rıfkı) (bkz: bu da tacettin)
şırıngaya su doldurup balkondan geleni geçeni ıslatmak.
evdeki abiye/ablaya sinir olununan durumlarda vurmasada numaradan ağlayıp abim/ablam bana vurdu demek.
eve gelen gazetenin arkasındaki çıplak hatunun memesini kalemle çizip pis pis sırıtmak. sonrada ben yapmadım diye ağlamak.
karıncaları birbiriyle dövüştürmek,
bide sineklerin kanatlarını kopartmak.
iki bisikleti olan arkadaşının iyi bisikletine kendim binip, dandiğine onu bindirmem. * *
poşetin içine işiyim sokaktan geçenlerin kafasına atmak.
cemaatin namaz kıldıgı sırada caminin içine kedi atmak.yapmışlıgım vardır pişmanımdır .
arkadaşlarla maden suyu içtikten sonra şişesini ziyan etmemek için bi piçlik yapmaya karar vermiştir. efenim şimdi şişenin içine işedik, sonra arka sokaktaki kocakarıların önüne bombaladık. biz kaçarken onların söylediği yaratıcı küfürleri hala unutamıyorum. ama komikti ...
dut ağacının altında oturan 90 yaşında amcanın üzerine işemek ve yağmur yağdığına inandırmak.
(bkz: çocukken yapılan acayiplikler)
anneye küfretmek.ardından ağzıma acı biber sürmüştü,hiç unutmam.
yavru kedilerle top oynamak kedinin top olması şartıyla. *
camdan aşşağı fiyong makarna dökmek.
çocukların yaptığı en büyük şerefsizlik, ki bu hemen her çocukta vardır, acımasızlıklarıdır efendim. çocuk dediğimiz canlı arkadaşlarının eksiklikleriyle, özürleriyle dalga da geçer, isim de takar, lafları pat diye yüze söyler de.
sözlük yazarı olmak.
Arkadaşlarımla beraber çocuk parkına gelen macun satan amcanın macununa parmak atmak ve kaçmak.
Çocuk ve şerefsizlik aynı anda şu şekilde kullanılabilir bir cümlede.

(bkz: Çocuklara yapılan şerefsizlikler)
sıcaktan erimiş asfalta inşaat çivisi yerleştirip pusuya yatmak. ve arabaların lastiklerinin bir bir patlayışını izlemek...
sigara içen abiyi ispiyonlamak.
karınca gelmesin diye tuz konulan yeri şekere bulamak.
sokakta teyzenin kafasına muz kabuğu fırlatmak. herkese rezil etmek.
ankesörlü telefondan yiyeceklerin arkasındaki 0 800 le başlayan numaraları arayıp afedersin taşak geçmek.
ramazan ayında teravih namazı kılınırken camiye 15-20 kişiik grup ( küçükken şerefsiz olan grup tabi) tarafından seri torpil atışının yapılması. aynı çetenin * caminin en arka saflarında birleşip fatiha suresinin sonunda son ses amin diye bağırıp camiyi inletmesi.