bugün

bazı erkeklerin feminist olmasına nazaran iyidir fakat güzel kızlarda feminist olabiliyorlar.
lezbiyenlik mi yapıyorlar anlamıyorum. neyse siz çıtır kızlar, karılar hakkında başlıklar açın, giriler girin, fotoğraflar paylaşın. biz erkekler mutlu olalım bu gece:d
tam tersi durum geçerlidir. evet.
fakirlerin komünist olması ile alakalı bir durumdur.
kesinlikle doğru olan önermedir. erkeksizlikten hayata küsen ve bu durumlarına kulp bulmaya uğraşan, fiziksel yönden beğeni çekemeyen dişi arkadaşların dahil olduğu akımdır.
özgüven eksikliği. çirkin kızların son çaresi. kibariye de çirkin ama feminist değil özgüveni yüksek.
ulaşamadıkları erkeklere bok atarlar. böyle bir yere gelmeye çalışırlar. dünyanın en rezil akımıdır feminizm.
nedense türkiye'de çok görülür.
yanlış önermedir efenim. canlı kanıtı için
(bkz: ben)
eşitlik isteyen kızlardır. dışı güzel olup içi boş ve bok olanlara yazmaya devam ediniz.
doğru önermedir.
erkek bulamadıkları için doğaldır. uzanamadıklara ciğere .. bırakın bu işleri lütfen
ayrıca en kısa zaman da lezbiyen olacak kızlardır.
genellemedir ama doğruluğu çok net ortada olan bir genellemedir. çünkü güzel kadınlar erkeklerden gördüğü ilgiye asla hayır diyemez ve hayatının bir döneminden sonra bunu kullanmanın kendine getirdiği faydalara bağımlı olur. çünkü feminiklik yapsa erkekleri azarlaması, aşağılaması gerekecek; o zaman da erkekler soğuyacak, yanına yaklaşamayacak ve yavşamak için kendine hediyeler alamayacak. bu da büyük bir kayıp. dolayısıyla nasıl olsa ben gül gibi yaşıyorum deyip erkekleri her zaman yanında tutma taraftarı olur. çirkin kızlar da kadın haklarını savunuyoruz diye kendini avutsun.
Yakışıklı erkeklerin vurduruyor olmasıyla eşdeğerdir.
saçma tespit. Çirkin kız erkek iltifatına, erkek hegemonyasına ihtiyaç duyar asıl. Benimle evlensinler modundadır. O yüzden erkek götü yalayabilir. Güzel kızın buna ihtiyacı olmadığı için taviz vermez. Yani Bütün feministler güzeldir, erkekleri yalayanlar çirkindir. Erkekler de göttür. Hadi bye.
Bir türkiye gerçeğidir.

Güzel hemcinsleri erkeklerle fink atarken bu çirkin ve bilhassa kilolu mahluklar kıskançlıklarından erkek düşmanı olurlar.

Aslında kendilerinden nefret ediyorlar da haberleri yok.
(bkz: kedi ulaşamadığı ciğere mundar der)

psikolojisinin doğal bir sonucu olan durumun ifadesidir.
- haydarcım, bana kahve ısmarlar mısın?
+ işim var (tipini skym)
- oç erkekler.
Kesinlikle doğrudur. Şu üniversitedeki çirkef kızlar özellikle.
Doğrudur , yaradan tarafından güzellik standartlarının altında bir güzelliğe sahip yaratılmış kızlarımızın erkek kişileri tarafından , elinde olmadığı bu 'güzellik' kıstası sebebiyle üzüntü verici muameleler görmüştür.
Hangi insan ona kendini kötü hissettiren ve onun aşağıladığını düşündüğü karşı cinse sempati duyabilir ki ?
Durum bundan ibarettir sonuç olarak ...
Sanki bu feministler adam yiyor. Sanki hepsi rahibe teresa. Onlarin da sevgilisi,esi olabilir. Yeter ki o adam feminist hatun kisinin haklarina,fikirlerine ters dusecek seyler yapmasin. Ki bu sanildigi kadar zor degil. Velhasil sizin o cirkin dediginiz gayet kulturlu,akli basinda feministler gayet mukemmel adamlari kapiyor siz konussaniz da konusmasaniz da.
güzel olsa erkekler dünyasının nimetlerinden yararlanabilirdi. ama çirkin olduğu için tek başına. aciz bir varlık tek başına kalırsa sinire keser ve feminist olur.
Doğru tespittir.
çirkin oldukları için erkeklerden yüz bulamazlar ve böyle bir saçmalığa başvururlar. yazık. evet.
güncel Önemli Başlıklar