bugün

(bkz: yüreği güzel olsun)
(bkz: ilyas salman)
çirkin erkek yoktur, az votka vardır. hadi bağem dağılın şimdi..
çirkin erkek yoktur sarhoş kadın vardır.
üç kategoride incelenmesi gereken erkeklerdir;

1- çulsuz ve çirkin erkekler: bunlara hem kel hem de fodul erkekler derim ki en ezik modelidir çirkin erkeklerin. güzel kadınlara havale edeceğim ama onlara bile acıyorum, etmiyorum. hayatta tek gayesi nefes almak olan bu canlıları gördüğünüz yerde besleyin ama sakın daha fazla şefkat göstermeyin. çünkü sizin bu ilginizi, bir yılan sinsiliğinde acındırma duygusuyla yoğurup "ben insan değil miyim, sevdim lan seni, neden sevmedin beni orspu" gibi cümlelerle karşılayabilir.

2- zengin ve çirkin erkekler: bunlar, çoğu yakışıklı erkekten daha şanslı ukala dümbelekleridirler. kendi aralarında birbirleriyle, "güzel kadın avcısı naber ekieki" gibi ucuz cümlelerle selamlaşırlar. bir de çirkin kadınları beğenmezler bu sıfatına ettiklerim. bilmezler ki güzel kadınların post makinelerinden geçirdikleri kartlarının limiti tükendiğinde, bu dünyalara bedel çirkin kadınlar dönüp de bakmayacaklar hakikaten bakılmayacak suratlarına.

3- sade vatandaş çirkin erkeği: bunlar da normal yurdum çirkin erkekleridir. kendileriyle barışık olanları ve çirkin kadınları tercih etme gibi ulvi yetiye sahip olanları saygıyı hak eder cinstendir.

şahsım olarak da hangi kategoriden olursa olsun nefret ettiğim erkek modelidir.
partnerine bolca vodka içirmesi gerekli insandır.
yoktur. güzel kadın vardır..
çirkin erkek yoktur. bakımsız erkek vardır.
karizmatik olan er kişidir.
parasızsa boku yemiştir afedersin.
kızlara ibne olsun güzel çirkin farketmez.
Erkeğin çirkini yakışıklısı olmaz,efendisi,iti kopuğu olur
garip bir şekilde dayanılmaz çekicilikleri vardır. bazı adamlar, kaşı gözü kayık, burnu, ağzı yamuk olsa dahi çoğu kadın tarafından rağbet görürler. anlaşılamaz gelir genelde, "ulan bunun neresi yakışıklı, neresine bayılıyor kızlar bunun" diye çok kafa patlatılır çirkin ama çekici erkekler yüzünden. bunun nedeni, kendi çirkinliklerinin farkında olup da kasım kasım kasılmamalarından kaynaklanıyor olabilir. ya da tamamen zevk meselesidir, asimetriden hoşlanmakla ilgisi olabilir.

bir de bu durum bana yapılan bir araştırmayı hatırlattı. bu araştırmaya göre, kadınlar çok fazla simetrik yüzlerden hoşlanmıyor, daha kabul edilebilir asimetrik yüzlü erkekleri hatta çirkin olarak kabul edilebilecek erkekleri tercih ediyorlar. bunun altında da yakışıklılıktan götü tavan yapmış erkeğin her an kendilerini aldatabileceği düşüncesi yatıyor. ama bu durum kadının adet döneminde değişiyor. yumurtlama dönemindeki kadın üremek için daha simetrik** yüze sahip erkeklere yöneliyorlar. onun dışındaki dönemlerde revaçtalar. tabi bu bir araştırma ve genelleme. fakat var böyle bir şey, ben görüyorum.
hayatlarında sadece bir veya iki sevgilileri olur o da kızların çirkin erkeğe acımasından kaynaklanır.bunlar evlenmek için hayvanat bahçesinden dişi maymun kaçırır.*
hakan altun
ferhat güzel
ferhat göçer
mahmut tuncer.
arkadaşları tarafından "olur mu olum, senin yüreğin yeter. hem kızlar senin gibi adamlardan hoşlanırlar, sadece itten kopuktan hoşlanan kızlar bakmaz sana, zaten onuda sen ne yapacaksın. iyisin olum takma kafaya" diye teselli edilen erkektir.
akademik kariyer yapması an meselesi olan erkektir.
zannedilenin aksine gayet şanslı olan tiplerdir.ilkokul zamanlarında zaten gönül işleri pek tipe bakmaz.herkes ortalamadır.orta okul civarında elenmeler başlar.lise gelindiğinde yakışıklı erkeklerin gölgesinden kalan bu arkadaşlar, ortalama hatunlarla çıkmaya başlarlar ve hoş hatunlarla da kanka olurlar.tabi bu kankalık döneminde kızların nelerden hoşlandığını, neleri sevmediklerini öğrenerek aslında kaleyi içten fethederler.tabi çıktıkları hatunlarla da kendilerini tatmin ederler.
derken lise biter ve olayın güzellik, çirkinlikten ziyade karizma ve duruşta bittiğini öğrenmiş olan elemanlar, lisede de bir hayli geliştirdikleri çenelerini kullanarak üniversitenin en piç tipleri olurlar.yakışıklıyım diye geçinenler de "ulan kızlar bu çocukta ne buluyor anlamıyorum.malın teki" diyerek sızlanıp dururlar.

edit : imla
(bkz: atta alın yiğitte burun)
(bkz: izmir erkeği)
çirkin erkek yoktur, karekteri bozuk olan vardır.*
allahın belasını verdiği erkektir. o bela o kişiye bir hayat boyu yeter. hele söz konusu kişi zeki ise çirkin olmanın hayatın akışı içerisinde getireceği olumsuzlukları sümen altı etmeyip açıkça göreceği için çok büyük vicdan azabı çeker.

(bkz: yazar burda benden bahsetmiş)
(bkz: neden ben ha söyler misin bana)
çirkin erkek yoktur bakımsız erkek vardır.

not: tabi bu bazı yakışıklı erkeklerin bakımsız da olsa yakışıklı olduğu gereğiyle çelişmemektedir. iki farklı durumdur.
cebi dururken kimsecikler erkeğin yüzüne bakıp,çirkin demez. cep güzelse erkek güzeldir.
çok parası olan çirkinde olsa etrafındaki kişiler onu dünyanın en iyisi yapar.
karizmadır önemli olan bide zeki olmak onlarda yoksa kızsız adamdır.