bugün

yapması eğlenceli bir o kadar ayıp olan bir hadisedir. siz siz olun sakın denemeyin.

bende denemedim zaten, bir arkadaşım denemiş.

hem zaten çirkin kadın yoktur. ok.
Bir diğer adı çirkin kızın zeka sorunsalıdır.
(bkz: alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste)
'Nefes alsın yeter' diyen abazan erkeğin düşüncesi.
Yavşaklıktır. Açık ve net. işin vicdani boyutunu kenara koyalım. Ailesi belalıdır çıktığınız yeri tersten gösterirler adama dikkat aman diyim.
Laf salatası olsun yeter minee.
Daha öncede söylemiştim bu lafı burası da tam yeri , çirkin kızla gönül eğlendiren ırıspı çıcığının tekidir ve inşallah onun anneside gençliğinde çirkin olmuştur ve kız kardeşide çirkin olur .
güzel bir kız bulamadığı için, kendi kendini teselli etmektir. aslında gönül eğlendirmek diil, eşşek gibi, bulabildiğinin en iyisidir.
Duygularla oynamaktır.
insanın kendisine yazık etmesidir. biraz eğleneceksin, bir müddet takılacaksın, tiksindikten sonra da sebepsiz yere insanın aseksüel bir formuna dönüşeceksin.
ayrıca ne oruspusu ne çocuğu lan. herkes şerefli bu adam şerefsiz demi. ikiyüzlü götverenler sizi.
aslında çirkin kız bu erkek kişileri ile gönül eğlendiriyordur. danışıklı dövüştür aslında.
Yoklukta kalan erkek eylemi. Özellikle sosyal medyanın yaygınlaşmasından sonra en çirkin kıza bile yavsayan yavsaklar türedi dolayısıyla size güzel gelen bir kıza yazmayan yoktur. Eli yüzü düzgün kızların hepsinin götü kalkık olduğundan çirkin bir kız gibi size ilgi göstermezler. Benim gibi kızlarla buluşup sevişmeyen erkekler için idealdir cirkin kızlarla uzak mesafeden konuşmak.