bugün

iNSAN OLDUĞU iÇiN NE ÖNEMi VAR DIŞ GÖRÜNÜŞÜN
Meslek sahibi olma firsati+bi kac adet guzel gorunen ozelligi de cikarsak iste o paragraftaki benim. *
Sanki hepimiz Kıvanç'ız da, kızlar gudubetlerle çıkıyo diyoruz.
Cok vardır da aklıma gelmiyor

(bkz: evet çirkinim amk)
vakit geçirmek..nefes alsın aman erkek olsun yeter demek..boş kalmamak için oyalanmak.
American express.
(bkz: para)
(bkz: money)
(bkz: para)
(bkz: çok daha para)
(bkz: euro)
(bkz: dolar)
(bkz: sterlin)
Çok fazla sebebi olmakla birlikte 25 cm malafatı parası ve arabası olması muhtemel durumdur.
cirkinligin spesifik olmasindan mutevellit sebep bulunmamali.
Çirkindir ama kalbi güzeldir belki,belki çok sevmesi,çok değer vermesidir...iyilerden yok mu burda ?
Omrumun sonuna kadar yakisikli beyaz tenli prensimi beklerim daha iyi.
çirkin bir kız olmak olabilir, nitekim günümüzde güzel kızlarımız genelde yakışıklı olsun da nasıl olursa olsun anlayışındalar.
Zeki olmasıdır.
kızın da çirkin olması. (çirkin lafını hiç ama hiç tasvip etmiyorum fakat başka türlü anlatılamazdı.)
veya cüzdan kalınlığıdır.
Kötü çocuk imajı olan erkekle çıkan kızlar çoktur. Çirkin olsa bile,garip.
paradır zeka bir netice sonra soğutuyor para sogutmaz..
Çirkin derken bir mutanttan bahsetmiyor ortalama bir yurdum erkeğinden bahsediyorsak...

Kıymet bilirler kızlar. Az biraz da güzelseniz elinde tutmak için kıçınızın dibinde dört dönerler, Umulur ki çirkinliğini örtecek kadar kabiliyetlidir. Sikortası da olmalı tebi.

Ben kalp çirkin erkek.
Ozguven eksikligi yakisikli erkekler bana bakmaz baksa da elimde tutamam diye dusunerek cirkin olsun benim olsun diye dusunulerek yapilmis bir harekettir.
Sırf yakışıklı olduğu için bir erkekle çıkan kezbanların bulamayacağı sebeplerdir. sanki günde 24 saat surat surata bakılıp güzellik yakışıklılık tartışılacaktır. normal bir yüzü olduktan sonra güzellik de çirkinlik de kişiye bağlıdır. genetikten aldığı yüz şekliyle değil. bir insanın da -en azından tarafımca- yüzünden ne kadar kişililik analizi yapılacağı çok bellidir. yoksa "ay ceren bu kız çok yakışıklı aşık oldumm" şeklinde cevaplar verenlerle muhattap dahi olunmayacak kızların bulacağı sebepler değildir bunlar.
sadece maddiyat.
para var bugün şahit oldum.
aşık olmaktır.
Para falan degil gencler icinin guzelligi ve zekasi kesinlikle ..adam adam gibi adam olduktan sonra herkes bakar tabi..insanlik arkadas insan olsun guzel gülsun yeter
burada yazılanların yüzde doksanı yalan. hepiniz içgüzelliğe önem veriyorsanız ben neden sap sap geziyorum?

(bkz: bir sözlük erkeğinin isyanı)

olmayan sebeplerdir işin kısacası.
erkek gibi erkek olmalarıdır genelde. bizim yakışıklı salak "höh" desen "anneee" diye bağıran pısırık gürbüz biridir. daha sevdiğini, sevgilisini, karısını koruyamayan, milletle konuşmasını, oturmasını bilmeyen, bir erkek olarak kendine güveni olmayan davarlar mı aklı başında? hani bunu niye diyorum. akrabam oluyor bir tanesi çünkü. * hani, böyle "çirkin bir erkekle çıkmak için sebepler" diye soran bi' tip ömrü boyunca ezilecektir. "yapmayın, vurmayın bana" diyen emrah gibi.

erkek gibi erkek olan yakışıklı ya da çirkin, sevilir diyorum.

ama pısırık ve hakkını arayamayan bir tipseniz erkek olarak. lütfen öteye kayınız...

konu tüm erkek ve kızlar için geçerli. kızlarda yorum yapmayacağım yer var, bazı aileler çok baskıcı oluyor ve ona bir şey diyemem...

ama erkek gibi erkek, kız gibi kız olunmalı... ortası yok bunun.