bugün

oramıza buramıza sürüp yalatabiliriz.
çikolata ile kandırmayı düşünen masum yazardan faydalanmak daha kolaydır zannımca.
Zorla uplanmis tutmayan bir konudur.
Hayal dünyası geniş ergenler.
Cocukmu kandiriyorsun, hangi akli basinda kadin cikolataya kanar.
(bkz: genç abazanlar rahatsız)

kafa itibariyle yani, bir rahatsızlık var. çare ya nöroloji olacak ya da üroloji artık.

tanım: etik olmayan davranıştır.
27 dakikada gelmesiyle çikolatanın ne alakası olduğuna kendi bile inanamaz neyse madem geldik ....
seneee 2003 ya da 2004 tam hatırlamıyorum. sevdiceğime "fincana kahve koydum gel." diye sms atmıştım. o zamanlar gencim tabi gözlerim cavcaklı. bir süre cevap gelmemişti. kendime çok kızmıştım. ileri mi gitmiştim acaba? geleceği de yoktu aramızda kamil koç gidişiyle 8 saat yol vardı halbuki. sadece onu özlediğimi farklı bir yoldan göstermek istemiştim. tabi o zamanlar bir mesaj bilmem kaç kontördü. fakirdik lan resmen ikimiz de. ondan cevap gelmemiş olabilirdi. sonra öğrendim ki heyecandan ne diyeceğini bilememiş de yazamamış. aradan yıllar geçti ayrıldık sonra. şimdi yatağa çilolata dizmeli, whatsapp mesajlı, 27 dk.'da kapıya gelmeli, yalamalı yutmalı sözler filan denince o günler aklıma geldi. 8 saat diyorum. bolu dağı kardan kapanmamışsa o da... nasıl bir nesilsiniz lan siz*?

neyse şimdi aramızda kaç saat var onu bile bilmiyorum. şimdi tam da bu soğuktan götümüzün donduğu günde bana "fincana kahve koydum gel." diye mesaj atsa, çakma adidas eşofmanımı bile çıkarmadan yola çıkarım orası ayrı. belki hayal ettiği gibi japonya'ya yerleşmiştir. olsun vizeye de gerek yok giderim şerefsizim. her neyse.

(bkz: fincana kahve koydum gel)

https://www.youtube.com/watch?v=VCe2EGAFCTY