bugün

olasi bir batılı gaste haberidir.
gerçekleşirse;

made in siyasetsizlik.
almanyanın ön ayak olduğu mevzudur.

görsel

şu bizim akrabalar çok atıp tutuyorlardı "törköyö çok gözölll çok oyo doromdoo" diye olmaz tabi ama keşke bir gönderseler şunları geri keşke onların tabiri ile bolluk ülkesi olan ülkemizde bir yaşasalar. darısı fransanın başına orada da var *
Olması gerekendir, hem gitsin Avrupa'larda amerigalarda paranın amına goysunlar hem de burda bir çayın simidin 2 TL işeminin 1 TL olduğu canım ülkemde asgari ücretle geçinmeye çalışan tek Türk vatandaşlarının vergisidir ötvsidir emeğidir, bunları gasp etsin.
Olmaz arkadaş ya gelip ülkende hizmet vereceksin hizmet edeceksin ya da burda ki vatandaşlığından vazgeçeceksin.

Tabi bu diğer Türk devletlerinde yaşayan vatandaşlar için geçerli olmamalı, sonuçta ana yurdumuz Türkiye ise Türkistan da ata yurdumuz.
çok mutlu olacağız.

caizdir hatta çok savaplıdır.

din kardeşleri artık vatanlarına geri dönebilirler

nede olsa akabe her şeyi çoh gozel yapiiiyy

alaman da gısganiiiy.

yattığın yerden bize akıl vereceğine, kalk gel lan.
(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen)
AB üyeliğini vermezseniz, Suriyeliler için sınırları açarız tabiriyle Kayseri Tüccarlığı yaparken, vurulan bel altı ve omurgasızca duruşa,

Almanya başta olmak üzere bir çok ülkenin, çifte vatandaş iptal kartını hazırladığının ayak sesleri.

450 milyar euro borç makatımıza girmiş, üzerine tıpa takmışlar, Rus orada Mars'ı parmaklıyor, bizimkiler deplasmana nasıl giderizin hesabını yapıyor.

ama olsun yap işlet köprümüz var.

Köprüde kiracıyız, hala idrak edemediler.

Düşünün müteahhit ev yapıp kiraya veriyor size, siz herkese bu binayı sizler için ben yaptım, giriş 100 dolar diyorsunuz.

Dün Beylikdüzü mitinginde 45 adet körüklü iett otobüsü saydım.

Şaşırmadık tabiki.

(bkz: ölüsünü dirisini)
memlekete gelince, gurbet ellerde aşağılayıcı, hor bakışlar altında kazandığı avroları çatır çatır, hoyratça harcayan alamancı akrabalar düşünsün evet. bir de akplilerse gel de izle.
gavura sırt dayayıp burada lölö yapan it sürüsüne müstehaktır.
Matematik önemlidir, bazen bir şeyin net anlaşılmasını sağlar. Çifte vatandaşlık kalkınca çifte vatandaş olanların yüzde kaçı Türk vatandaşlığını seçecek apaçık anlamış olacağız. Ayrıca 'Avrupa bizi kıskanıyor' mu yoksa bu bizim kuruntumuz mu ortaya çıkacak.