bugün

Çerkesler tarafından tecavüze uğramak bunlardan biri olabilir.
Böyle bir genelleme yapabilecek kadar dangoz olmak en büyük sebeptir.
(bkz: hah bi çerkezler kaldıydı)
Arapları sevenler çerkesleri kötülemesin...
Bu başlık altında tüm ırkçılık yapanlara vur kaç yaparım. Sapsız kansız kim olursa olsun ayırt etmem saplarım.
Edit: burda laf edenler bir çerkes kızı için vatanı milleti dini imanı satarlar benden söylemesi.
her milletin iyisi kötüsü var da
çerkeslerin bol buluduğu bir yerde görev yapmıştım.

oldukça vatan aşığı, bağzıları gibi gidip vatan hainlerine oy vermiyorlar,
çok titiz, çalışkan insanlar.

bir çerkesle evlenebilirim o derece yani.
Nüfusları kürtler kadar olsaydı onların da bir pkksı olurdu.
Bu tip başlıkların kime ne faydası varki. Neden kendimiz hariç başkaları hakkında kötü düşünmek zorundayız, neden kişilerin, grupların, toplulukların hatalarını görmeye, hatalarını yüzlerine vurmaya, uzaklaştırmaya çalışırız ki.
Ötekileştirmek neden hoşumuza gider.
Biz bölündükçe küçülüyor, biz küçüldükçe bizi küçültenler büyüyor.
ben seviyorum.
çerkeslerinde enaz türkler kadar bu ülkeye hakkı geçmiştir. fakat kürtçü ırkçıların ve komunistlerin çerkezleri sevmemesini gayet normal buluyorum. sebebini kendileri daha iyi bilir.
Tanımamamdır.tanısam belki severim.
ırkçıyız ne olacak ?
Zekaları kıttır baya. En iyi eğitimi de versen kavrayışlarının düşüklüğünden bir işe yaramaz.
çerkez değilim belki ama seviyorum çerkezleri. kan mı çekiyor nedir bilmiyorum ana tarafı çerkez..seversin sevmezsin kişiye göre değişir bu belki ama tanıdıkça mutlaka saygı duyarsın çerkezlere..
(bkz: yok ki)
insanlari etnik kökenlerine göre siniflandirmayi birakin artik allah aşkına ya. 1000 cerkesin 999'u kötü olsa da 1 tanesi iyi olsa o bir kişinin hakkını yemek oluyo bu.
Çok fazla milliyetçiler. Hiçbiri çerkes ethem'e laf söyletmez mesela. Eğer kürtler kadar nüfusları olsa onlarında bize ihanet edeceklerini, bir pkk daha kuracaklarını düşünüyorum.
Bana düşüncelerimin aksini söyleyecek tek bir çerkes bile tanımadım.
Üstelik ben de kafkasya göçmeniyim..
Yoktur çerkesler iyidir.
Özellikle yeterince tanımamadan kaynaklanır. Saçma sapan hesapların içine grmez, vatansız kalmanın ne olduğunu iyi bilen Çerkeslerin, hainlik yapmayacağını bilmemekten kaynaklanan durumdur.

Bunun adı kendini beğenmişlik değildir. Karakterdir.
Kümesten tavuk çalarlarmış..
öyle diyorlar.