bugün

(bkz: Çekme kitabı)
Tam komedi amk.
Adam polisin gözünü seveyim derken polis atağa kalkıp adamın kitabını sikiyor.

Umarım polisin halka bakış açısını artık anlamıştır bunu çeken.

Tanım: ülkenin kutsalına küfür eden polisin sarfettikleri elzem sözler.
Çok yerleşik eski ve sık söylenen bir küfür. Yeni duymuş anaokulu çocuğu gibi neyin tribindesiniz amk yok akpliymiş yok chpliymiş bu küfür dedenden de o partilerden de eski
Of bu izmirlilerde kendi kendilerine muhalefet oluyorlar.. kime ne ise yok karsıyakaymıs yok göztepeymiş. Onlar istanbul dahil geri kalan 79 ilde önemli bile değil.

Kendi aralarında eğleniyorlar.

Ben izmir de liseye giderken samet adlı sinif arkadasimiz gecen bir goztepeli dovduk diye anlatmıstı. 3 kisi birine mi ne dalmislardi felan..

Neyse.
Cem Yılmaz hesap öderken aikido yapan arkadaşlar konulu bölümde aynı küfrü ifade etti diye Hatırlıyorum.

Küfür sahibine aittir. Tek kişinin ayıbı bütün bir camiaya yapıştırılmamalı. Polisin aşırı güç kullandığını hatta Görevini Kötüye kullandığını tartışmak başka bir şey bir polisin küfür ettiğini olay yapmak başka bir şey bana göre. Bu sözlükte küfür noktalama olarak kullanılırken bunu kimse büyütmüyor.
Gülmekten yıkan olaydır. O an ne düşündü küfrü yiyen kardeşim merak ediyorum.**
ironinin dibine vurmuştur. Adam Polise övgüler düzerken Polis ona sövgüler düzmüştür.

Hala neyin savunmasındasınız melih gökçekcikler?!?
hala güldürür, akp polisinin gazetecilere isyanı.

bunlara mı silah yetkisi verilecek, bunlara mı izinsiz ev arama emri verilecek, bunlara mı vatan emanet edilecek merak ediyor insan.
vatan kurtaran(!) kamu görevlisinin beyanı...