bugün

bir galatasaraylı olarak 18. şampiyonluğunu kazanan ezeli rakip ve ebedi dostumuz fenarbahçe'yi ve taraftarlarını, merkez hakem kurulunu ve alex'i gönülden kutlarım.

helal hoş olsun şampiyonluğu en çok onlar hakettiler.

netice itibariyle bu ülkede her takım bir şekilde öyle ya da böyle şampiyon oluyor. dün beşiktaş bugün fenerbahçe yarın belki beşiktaş kimbilir yine fenerbahçe...

içinde hile, üç kağıt ve şike olmayan şampiyonluklar yaşamış bir takımın mazisinde kesinlikle üst üste kazanılmış en az dört lig şampiyonluğu vardır...

neyse konumuz bu değil munlaytcığım...

fenerbahçe'nin önce stadyumda başlayan sonra uçakta felan devam eden şampiyonluk kutlamalarını şöyle biraz seyrettim. yeminle gözlerden kaçmayan bir çekince vardı ya da ben öyle algıladım.

"lan olm şampiyon mu olduk lan, bak bu da geçen seneki gibi olmasın" , "rezil olmayalım bak ona göre sevincem haaa"

şeklinde birbirleriyle kesinlikle diyaloğa girdiklerinden hiç şüphem yok.

insan ürkmesi çok başka bir şey arkadaş.

ama yine de şunu belirtmeliyim ki geçen seneki şampiyonluk kutlamaları kısa da sürmüş olsa daha coşkuluydu.
bazı şehirlerde şampiyonluğu kutlayan takım taraftarlarının tura çıkmış arabalarını tekmeleyen, yumruklayan, hatta kapılarını açıp tartaklayan kendini bilmezlerin sebep olduğudur.
--spoiler--
içinde hile, üç kağıt ve şike olmayan şampiyonluklar yaşamış bir takım
--spoiler--

üç kağıt, şike.... bilmem ne yapsak herhal biz de 8 0 yenip şampiyon olurduk. ayrıca madem bu kadar tantana yapıyonuz maçlarınızı kolasına değilde şampiyonluğa oynasaydınız hiç değilse o zaman görürdük sizin sizi.
öyle yada böyle şampiyonuz şimdi alkışlada meydan delikanlı görsün!!
güncel Önemli Başlıklar