bugün

sonradan çaylak olan her yazarın yaptığını sandığım çalışmadır.. gayet gerzekçedir.. ben de yaptım gene olsun (ki olur herhalde) gene yaparım.. mutluyum, gururluyum..

- abi hayırdır çaylak olmuşun?..
+ sorma anam.. dediklerimden korktular, diyeceklerimden çekindiler.. susturmaya uğraşıyorlar.. ama başarılı olamayacaklar anlıyor musun templar!.. olamazlar!.. ben bildiğimi paylaşmaya devam edeceğim.. hiç bir güç beni susturamaz!.. bu çaylaklık biter, gene yazarım.. bana böyle öğr..
- mal herif gördük screeshotlarını msn gibi konuşmuşun milletle başlık altında, kime neyin artistliğini yapıyorsun?..
+ önemli şeyler konuşuyorduk ama.. susturmak için bizi..
- siktir ulan..

zor tabi gece canım sıkıldı da bir grup kafa herifle geyik yaptık, screenshotlarla da lapin gibi modlara yakalandık demek.. insan daha değerli, daha önemli hissetmek ve hissettirmek istiyor bu cezasını..
beni susturmaya çalıştılar misal.. ama başaramazlar!..
saçmalamaya devam edeceğim..
- aşkıımmm, 7 gün süreyle çaylaksınız falan yazıyor burada.
+ yönetiminin icraatlerini, sözlük içi adalet anlayışlarında var olan dogmatik anlayışlarını, olayları değerlendirmelerindeki subjektif bakış açılarını, sözlüğün çağın gereksinimlerini karşılayamadığını falan yazdığım için böyle bir ceza verdiler işte. diyalektik mantelitemi kıskandılar bir yerde.
- " bayan yazarlara özel mesaj yoluyla cinsel ilişki teklif ettiğinizden 7 gün süreyle çaylaksınız " yazıyor ama burada.
+ o, sözlükte çaylak yapılmama karşı yükselen muhalefeti minumuma indirgemek için söylenmiş bir yalan.
- yalanına sokiim.
+ bak seni bile kandırmayı başardılar. aşkımmm nereyeeee?
Bir çeşit kendini kabullendirmeye ve beğendirmeye çabalamadır, boşa zaman kaybıdır, adı üstünde çaylak işte!
yüklenirken hata oluşur. mavi ekran çok yakın bir zamanda lank diye çarpar adamın yüzüne.