bugün

şeker kullanmayan erkeğin yaptığı durumdur.
çayını keyifle yudumlarken, burnuna giren çay kaşığından rahatsız olan erkektir. ayşeler fatmalar da yapabilir bunu. *
(bkz: her bokun raconu varmış lee)
çıkarmadan içmemek kadar normal olan eylemdir.çıkarılması makbuldür.zira göze burna girebilir.yada bir hışımla bardağı ağza götürünce dişe çarpıp kırılmaya sebebiyet verebilir.
birgün kız arkadaşımla bir kafede oturuyoruz. iki çay söledik. ben herzaman ki gibi şekerimi atıp, çayımı karıştırdıktan sonra çay kaşığını çıkarıp tabağın yanına koydum. kız arkadaşımla konuşuyorduk ama bir çift gözün beni izlediğini hissediyordum. henüz üçüncü yudumumu almıştım ki, gömleğinden ibne olduğunu anladığım birisi dans etmeye başladı. herkes şaşkındı ve bu genç oğlanı izliyordu. kısa gömleği açılmış göbeği ve kabak gibi götü meydana çıkmıştı. ama bir gariplik vardı. ibne bana doğru geliyordu, sanırım ondan hoşlandığımı düşünüyordu. çay kaşığını hiç çıkarmamam gerektiğini söyledi. batınca zevk verdiğinden bahsetti..mesajı almıştım..ama ben kızlardan hoşlanıyorum dedim..ben öyle der demez kız arkadaşıma tokadı patlattı..ve olaylar gelişti..istemeden ona istediğini vermiş oldum..beni oyuna getirmişti...
nomal bir durumdur, gözüne değmesinden korkuyor olabilir. ayrıca bunu bir kadında yapabilir.
şekersiz içtiğimi bildiği halde kardeşimin çayımı sürekli çay kaşığı ve şekerle getirmesi sonucu ortaya çıkan durumdur.