bugün

21. yüzyıla girdiğimizden beri sayıları hızla artan yurttaştır. hepimizin ilkokuldaki en büyük kabuslarından olan çarpım tablosunu ezbere bilmek gerçekten her yiğidin harcı değildir.

hatırlarsanız bunun semeresini ilk devlet bahçeli nin matematik tarihine geçen ve tüm evrende varolan tüm dünyadaki ülkeler tarafından takdir edilen 2009-40.yıl-mhp triosunda görmüştük. yıllardan bu yana gelen altyapı çalışmaları meyvesini o gün vermişti değerli canlar.

ülkücülerdeki bu anbilivıbıl vaka ülkemin geleceği için pek fazla olmayan umutlarımı yeşertmiştir.
(bkz: devlet bahçeli yi ayakta alkışlayan nihat genç)
aydın kabul edilebilir, sağ zihniyet hemen pir olarak kabul etmeli, toplantılarında eğlecelerinde boy göstermeli, örnek verilmeli. baaaak biz de yapabiliyoruz denmeli. taktir ettim.
vasıfsız zihniyetlerin açtığı * başlıklardan ısrarla kaçınınız!
(bkz: amuda kalkarak otuzbir çekebilen pokemon)
(bkz: alakaya maydanoz)
- 10 kere 1 ?
+ 10
- 10 kere 2?
+ 20
- 10 kere 3?
+ 30.
- 10 kere 4 ?
+ kırk yapar ve milliyetçi hareket partisinin yıl dönümü.
- ???
meddahlık yapan solculardan daha azdır.
(bkz: kerrat cetveli)
sizi ne ilgilendirir bahçeli'nin matematiği, rte'nin adamlığı, baykal'ın* seks kasedi denilir.
ülkücüleri takım elbiseden iabret sanan zihniyet.
mutlaka üniversite yıllarında bir ülkücüden dayak yemiştir.
bu acıyla konuşuyordur.
lenin'i marks'ı stalin'i ve komünizmin her alanını bir komünistten iyi bilen ülkücüyle henüz tanışmamıştır.
maçlarda adam bıçaklayıp, ben ülkücüyüm lan demeyen birinin ülkücü olduğuna inanmaz.
ocağı buraya yıkarım sözünü hayatı boyunca kullanmamış bir ülkücüyü kafasında tasarlamaz bile.

işte ben;
hiç ülkü ocağına gitmedim, ülkücülük kalple inanıp beyinle tartışmaktadır. sağda solda kavga etmek değildir, tartışmaktır.

illa dicez ki oh ne güzel sikmişiz sizi zamanında. gebersin bütün komünistler. bunu duymak istiyosunuz dimi lan?

bunu söylemediğimiz halde o kuş beyinleriniz kitlenmiş bir cevaba her boka aynı cevabı veriyor.komünistlerin değil, içinizdeki tüm sığırların içine vurayım.

benim politikam bu, göt oldun mu lan?

Ama yok. askere silah çekmiş bir nesle özenen 3 gramlık beyinleriniz, bunu kabul etmek bile istemez. ortalığın anasını siktiniz, şimdi peydahladığınız çocukla büyüyosunuz.
diğer bir çok insan gibi çarpım tablosunu ezbere biliyor. Tek farkı ülkücü olması.
* bu sözü edenin akıbeti; parçalara bölüp daha sonra şişe geçirmek suretiyle sayı boncuğu olarak kullanılmalıdır. * *
kızların hayranlık duyduğu komünist arkadaşlara özenerek, sırf " özgür kızlar " ile daha yakın temaslar için "che" tshirtleri giyen, ama bir boktan çakmayan devrimci gençliğin(!), yani türkiyede yaşayıp kurtuluş savaşını değil küba devrimini alan zihiniyetin açabileceği konu başlığından ibarettir.
ilkokulda * * ezberlettirilen çarpım tablosunu ezberleyebilmiş insandır. eğitimin çok adaletli olduğunu iddia edemem ama "çarpım tablosunu ülkücüler ezberlemesin", "periyodik tabloyu solcular ezberlesin" diye bir ayrım yapılmadığı da aşikardır.