bugün

kızlarımız 1950 lerde doğmuş bu çağın gerisinde kalmış annelerini aşamadıkları için ne kadar zorluk çıkarırsam o kadar değerli olurum şeklinde ego tatminine dayalı ,sadistçe bir eğilime sahiptirler.anlamadıkları olay şudur.
bu dünyadaki herkez sapık değildir.onların kısa boylarına kıllı vücutlarına gebermiyoruz.ayrıca da onuru gururu olan adam zorluk çıkaran kadınla uğraşmaz.ısrar etmez.
zorluk çıkaran kadınla sadece yavşak zamparalar uğraşır.zaten onların elinde de kalıyorlar. kardeşim zorluk çıkarırsanız daha değerli olmazsınız,sadece krediyi tüketirsiniz.
(bkz: turk kızları)
kizcagizin dusuncelerini su sekilde tercume etmekte mumkundur: "neden ac sirtlan kumeleri gibi onu yataga atmaktan baska birsey dusunmeyen ve etrafina ususen capkin erkek kumelerine kolay lokma olsun?"
bu dünyadaki tüm erkekler zampara değildir.kimin efendi çocuk olduğunu ,kimin zampara olduğunu kadın gözünden anlar.zamparalardan hoşlandığı için zorluk çıkarmak zorunda hisseder ama olan efendi çocuklara olur.
artık devır degıstı
senın modan gectı sımdı
ötekiler moda bay bay sarkısı soylenmelıdır arkalarından .*
başıma çok çok ilginç şekilde gelmiş bir olayın öznesi kızlar. haftalarca, aylarca telefonla arama ve cevapsız kalmalar; 100lerce cevapsız mesajlardan sonra, ve sadece arada bir "bir daha beni arama" merkezli sözler duymadan sonra, artık pes denir ve tamam aramıcam haklısın zorla güzellik olmaz denir. gel gör ki, bir gün sonra kız arar buluşma teklif eder. hasta mısınız arkadaşım?
o süründürme döneminde peşinde sürünmezseniz sürünen biri gözünüzün önünde alır götürür,gulp diye yutkunur,arkalarından aval aval bakarsınız.gene de sürünmüyorum anasını satıyım.
fakir ülkemizde aileler kızlarını bir an önce evlendirip başından atmaya baktığı için çoğu kız 24 ü görmeden yüzük takar.geriye kalan ilişkisi olmayan 3-5 kıza da 30 kişi kuyruğa girdiği için o kızlar da ben neymişim el üstünde tutuluyorum psikolojisine girer.aslında erkekler koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler.zorluk çıkaran kızı hiç de pohpohlamaya meraklı değiller.çoğu da içinden ana avrat dümdüz gider.