bugün

(bkz: rape)
(bkz: kızkardeş)
kanunen suç'tur. Ayrıca hayvanlıktır, öküzlüktür. ismi tecavüz'dür.

(bkz: insan taklidi yapmak)

ayrıca;
(bkz: #2233054)

ve son olarak;
(bkz: gerizekalı başlık üreteci)
simdi soyle bir sey var, seks yapmak istedigin kızla gunun belli bir bolumu gecirmissin belki internetten tanıdın ilk gorusmen, muhabet etmissin, dans etmissin vs...
illa sevismek zorunda degilsin o kisiyle, ama burda "hatun kisinin rengini belli etmeme" durumu var, iciyorsunuz sarhos oluyorsunuz, ilk gun gordugun bir erkegin isteyecegi tek sey sekstir bunu biliyorsun, bilinclisin..

bir de evien gidiyorsun?

eee erkek yakınlasmak istiyor? olmaz diyorsun?

eee olmadi?

rahatsız olduysan, eglencenin arkasından evine git, gule gule de.. bir daha da isin olmasın..

eee rengini bastan belli et.

bi noktadan sonra istemiyorum demek zaten ayip bir sey...

akıllı kız tavrını koyar, o erkekte ona elini suremez.

sonra gelelim zorla seks kısmına, orasi her kosulda igrenc be guzelim.

hadi canım, gec bunları.
kızcağızın rızası olmadan gerçekleştirilmeye çalışılmış eylemdir. kişi bu durumda çaresizliğini "nuri alço hastasıyım, tecavüzün ustasıyım" felsefesi doğrultusunda dile gitirerek abazalık durumuna son vermeye çalışır. çıkarım nedir? "ya verecen rızanla ya alacam gazozla". bir sonraki dersimizde görüşünceye değin kalın sağlıcakla.
şimdi efendim yolun iki kıvrımı,bir rampası bir de yokuşu var.
kıvrım 1:zorla derken?bu öküzlüğün nedeni merak edilmektedir... madem o kadar içinden geliyor git başkasını bul dedirtir.

kıvrım 2:illa bu kız dersen... seviyorum dersen eğer... demek ki zamanı değil, sabret.zaten seviyorsan bu bile umrunda olmaz ya neyse.

rampa:ne olursa olsun kimsenin rızası olmadan birine bir şey yapmak ya da yaptırmak suçtur. senin zorun ne?derler adama.

yokuş:bazı kadınlar vardır... derler ya bunun yolu belli diye. bunu da ayırıyorum.o insan değil mi?evime geldi benimle içti tamamdır artık,yol çizildi. nereye kardeşim?

ne yazık ki... yahu bu çok çirkin ne iğrenç bi şey. hakkında konuşmak bile o kadar saçma.

(zannedersem ilgi çekmek için girilen entrylere izahla kuyuya düşmüş oluyoruz ya neyse.)
bir iğrençlik olmakla beraber
(bkz: liseli serap)
(bkz: tecavüz)
kalkmıyorsa zorlama.
yiğitliğe bok sürdürmemek maksadıyla yapılır genelde.
TECAVÜZ GiBi GÖRÜNSE DE ÇOĞU EVLi KADININ YAŞADIĞI DURUM.
aklınızdan bile geçirmeyin tecavüzcü durumuna düşersiniz. bunu bide fantezi diye yutturmaya çalışıp kendini aklamaya çalışanlar var. yok öyle bir dünya kendinize gelin.