bugün

elini kolunu sallaya sallaya yürüyememek. klarnet yutmuş gibi çok zordur.
(bkz: sen dağa çık)
zombilere dair var olan önyargılar...
Ve ağır şartlarda devam eden tamamen sömürü sistemine dayalı olan çalışma şartları.
(bkz: ZHP nin %25de takılı kalması)
(bkz: ülkeyi trollerin yönetmesi)
ölmenin zorunlu olmasıdır. opsiyonel olsa, düşünebilirdim.
Yarım kilo et paylaşmak istemeyen insanların peşinde maskara olmak.
türkiye'dekiler için taze beyin bulmak.
Sterilizasyon eksikliği, aktivitesiz ortam, habitata uyum zorluğu, sosyalleşme problemi.
bu devirdeki zombileri sadece göbekleri erkeklerin öldürmeye çalışması. eski zamanda taş gibi hatunlar tarafından avlanılıyolardı.
aşık olunan kızın balık etli olması. kendimi kaybedecek gibi oluyorum amk.
çok zombi durum.
Aptal bir şey olmak. Vampir felan en azından zeki be abi. Zombi dediğin it sürüsü gibi. Mal mal yemeeek diye dolanıyor.
Elin kolun falan çıkıyo, uğraşıp bi de onları topla etraftan. Ama o da zekiler için geçerli zeki dediysemde en azından zombi olduğunun bilincine sahip olan.
dostunu düşmanını tanıyamıyosun be abi, zombi olmak zor iş.
bir zombinin hatıratından alıntıdır:

"Ayaklı sosisler tarafından öldürülmek. Biz ölünce cennete gideceğiz diye düşünürken Yiyeceklerimiz bizi öldürüyor.

Ha bir de ilişki durumu var. Çıkma teklif ettiğim kızların hepsi nekrofili olmakla suçluyor. Ne yani nimete mi dokunalım? Çarpılırız yeminle.

Geçen arkadaşın gözünün önünde yemek yemişim. Pipisi düşmüş. Yanlış anlamayın arkadaş değil gözü ordaydı.

Hiçbir zaman o otobüsün ardından koşarak yetişemedim. Bu kadar hızlı gitmek zorundalar mı?

Osmana çalar saat almaktan bıktım. Bi tanesini de kırmadan kapatsa. Hayvan herif.

bu çocuğun g*tünde kurt var. Durduğu yerde durmuyor.

Bi tane sevgili buldum nefes almıyor ama garip sesler çıkartabiliyor. Olsun bu da yeter.

Üçüncü gündeyiz ve kız hala susmadı. Umarım kurtçuklar diline çabuk ulaşır.

Kurtlarım kulaklarımı yedi. Artık dırdır çekmiyorum. Mutluyum.

Kasap bulduk kuzu beyni vardır bikaç kilo alırız diye tam sevinmişken adam bağırarak ateş etmeye başladı. sonra kaçtı. Böyle yemek yiyince hırsız gibi hissediyorum. Tek kuruş para ödemeden ziyafet çektik.

Sevgilimin karnı şişmeye başladı. Beni aldattığından şüpheleniyorum. Neyse ki osmandan değil çocuk. Gözünün önünde yemek yemek kaza da olsa iyi fikirmiş.

Boşuna şüphelenmişim. Kızın Çürüyen iç organları gaz yapmış. Off çok da kötü kokuyor uzaklaşsam iyi olacak.

Sağ elimi komşunun köpeği kaptı. Sol elle yazıyorum. bu köpek gözüne beni kestirdi iyice. Haber alamazsanız katilim odur.

Olamaz. Bu köpek kuduzmuş galiba. Aşı da olmamıştım"