bugün

ya ben yazar diyorum siz kusura bakmayın, kullanıcı, şimdi zirve kullanıcısı desek dikkat cekmeyecek mecbur kaldık yazar yazdık.

ne demiştik dikkat cekmek, bizler bu sözlükte niye yazıyoruz? dikkat çekmek için diyecek kişi çok az içinizde ama ben dikkat çekmek için yazıyorum, öyle tabi kardeşim, dikkat cekemeyeceksem, oturur evimde günlük yazarım, yanlışmıyım? okunmak güzel şey doğrusu, eksi oy almışsın artı oy almışsın bu konumda hiç önemli değil çünkü okunuyorsun, birileri özel mesajla sana entry numarısını yazıp tebrik edebiliyor, veya aynı şekilde başlığına yazabiliyor, ya zirve den zirveye ortaya çıkan ve kendine yazar diyen insanlar?

şimdi size zirve yazarlarını deşifre etme yöntemini öğretecem, tesadüf eseri sözlükte sörf yaparken başlığı kalabalık bir yazarın sayfasına geldiniz, eğer ilk sayfasında zirvede tanıştığım canciş yazar diye bir entry varsa kesinlikle o zirve yazarıdır, katıldığı zirveler yazdığı entrylerden fazladır hatta, ulan bir bakayım ne yazmış diye ben tuşuna basıp o kişinin adını yazarsanız zaten benim tezimin doğruluğuna inanırsınız, özellikle ben bir kaç kişiyi biliyorum böyle neredeyse 20 sayfa entry sahip başlıkları var ama bir tanesi bile sözlük içindeki durumu ile alalı değil, hep zirvelerde tanıştığı cancişlerinin yazısı, en edebisi ise üç satırı geçmeyen zorla bir araya getirilmiş cümleler.

genelde kızdır bunlar, erkek yazarımsılardanda vardır ama kızlara nağme yapmayı seven bir millet olduğumuz için kadın egemen hava her zaman kendini hissetirir, ulan bir de kadın erkek eşitliği yok derler, yok tabi kadınların entry sayısında bile erkeklerden üstünlükleri var, konuyu dağıtmadan toplamak gerekirse, yaptıkları tek iş zirvelere katılıp boy göstermekdir bu kişilerin, zirve sonu katılanlara da entry girdimi olay biter, aslında ben kendilerini tebrik etmek istiyorum, sözlüğe renk katan bu insanlar olmasa, yemin ederim sözlükte kaynak yapacak muhabbet olmuyor, sakın gururlu bir hareket yapıp, bu yazımdan alınmayın, biz sizi böyle seviyoruz.

bir tanesinin uçağımı varmış ne?
(bkz: zirvede tanıştığım cânım yazar)
genelde yine zirvede tanıştıkları insanlarla çok koyu, çok samimi, çok yapay, cıvık cıvık muhabbetlere girerler. kız olmalarından başka bir özelliği olmayan bu canlıların bir an önce çoluğa çocuğa karışmaları, sözlük alemlerini de ebediyyen rahat bırakmaları tek dileğimizdir.
allahım, bir de bunlar sözlüğü filan bırakmaya kalkmazlar mı, ölürüm o hallerine, sağdan soldan kopy paste bir entry ile sözlüğü bırakıyorum der, kankaları hep bir ağızdan ne olur gitme, ufak tefek şeylere kızıp gitme, serdar ortaç dan dinlediniz...
aha lan aklima bisey geldi hevesiyle sozlukte tarattigim ve ilk entryde anlatilanlarla dusuncelerimin aynen aktarildigini gordum.*
sozlukte yazanlari birkac kategoride toparlayabiliriz: politik durusuyla futbol bilgisi ile sevisgen yonu ile tespit ozelligi ile hatta escinsel durusu ile..yani ne olursa olsun en begenilenleri ozellikle anlasilmamis entryleriyle nasil bir yazar oldugunu anlayabilirsiniz bir yazarin.

ama zirve yazarlari dedigimiz modelin ben butonundan bi pok anlamayip nickini tarattiginizda 10-20 sayfa nickaltiyla karilastiginizda anlarsiniz ki bu model de zirve yonu ile taninan sevilen biridir.saygi duyulur eyvallah..ama yazar degil sevgi pitircigi guzel insandir; ayrica sik sik dogum gunu kutlanasi cancisdir, bi de sozlukte x inci yilini kutladigim kaliteli yazardir(buraya kahkaha efekti gelicek).

sanane olum 300 kusur entrynle -40 karmanla sana mi kaldi pis kiskanc diyenlere derim ki, okuyoruz lan biz bkz yazarlarindan tablet tablet yazana kadar karinca kararinca okuyoruz.

zart tarihli tirt mekanda ortami yaran insan.