bugün

hep ziraat bankasının; kontrolü başka ulusların elinde olan merkez bankasına karşı kurulan yegane alternatif olduğunu düşündüm.
tanım: biraz abartılı olsa da iyi olmuş reklam.
Az önce 5 kanalda aynı anda gösterilen reklam. Kanal değişiyorum aynı reklam ve aynı yerde. Aynı anda aynı reklamı devreye sokmak nedir allahsızlar.
abi bu reklamın acil müziği lazım. ilgili arkadaşlar mesaj kutusunu hareketlendirebilirler.

not: mileti iyi noktadan yakaladığını düşündüğüm reklam filmi.
bedava para dagittiklarini dusunduren reklam. yoksa bu kadar basa kakilmaz efendim. halki ezik ve muhtac gostermekle boburlenilmez. ayiptir.
sebepsiz sinirimi bozan reklam.
banka olmayan 400 yerde şube açmışmış. devlet bankasısın sen lale tabi açacaksın.
gayet başarılı olmuş reklamdır. bir şeyi de beğenin lan. evet.
Herkesin dikkatini çekmeyi başardığından Mütevellit oldukça başarılıdır.
Reklamı izleyince ziraat bankasının hayrına para dağıttığı izlenimine kapıldım, şimdi en yakın ziraat bankası şubesine gitsem bi 100 bin tl cik verirler mi bana.?

Tanım. Bir reklam filmi.
152 yaşına gel sen de anlarsın gibi bi cümle geçen reklam.

152 yaşımda anlayacağım inşallah.
egoist, küçümseyici ve anlamsız bir övgü silsilesi olan reklam. verilmek istenen mesaj;
biz varken siz banka mısınız?
en çok biz destek olduk.
köylüsünden şehirlisine hep biz verdik parasını yoksa bi bok değildiler.
sanki 0 faizli kredi veriyor herkese ulen öğrencilerden bir kere otomatikman milyonlarca lira para kazanıyorsun. devlet bankası oldun da götün mü kalktı. göt.
Devlet bankasısın zaten yapması gereken şeyleri bir lütufmuş gibi sunmuşlar ...

Sanane diyor niye halka destek veriyorsun ?

Böyle duygulu duygulu söyleyince bizim vatandaş yer ne de olsa...
la ziraat banka değil devletin kasasıdır,
ak hırsızlı da dahil hangi hükümet gelse onun emirlerini yerine getiren bir veznedardır
yapmışda sanki kendi karar vermiş o işlere
ziraat garanti halk
en b*ktan bankalardır.
işin içindeki cinlik, reklam ajansı herhalde ak hırsızlı gestapoluğunu iyi yalamaktan böyle bir reklamla ödüllendirilmiş.
yılbaşı üstü ehli bütün bir kardeşimizi daha güzelleştirdik hamdolsun.
neden verirsin

akapeli diye elin hokkabazına kredi de

neden bu garibi kapıdan kovarsın yok ak hırsızlı bir tanıdığı diye

padişahın ve ak hırsızın sülalesine verdiğin kredileri

sokaktaki vatandaşa da verseneeeee.

be ip*eeeeeeeee.
sanki bedava para dağıttığını düşünen reklam yapmışlar , pek hoş durmamış.
(bkz: abartılı reklam)
icraatlerini güzel lanse etmiş.. bana kalırsa gayet başarılı reklam filmi..
Batık kredi miktarını açıklasa daha çok ilgi çekecek reklamdır. millet kulaklarına inanamaz tekrar tekrar izlerdi.
neden veririsinki batmış avm ye bilmem kaç yüz milyar yuro krediyi

http://www.hurriyet.com.t...ilyon-euro-batti-24737262

aynısını bana da versene la keko

benim babam akapede hırsızlık müdürü olmadığından mı

hadi söylesene.
Kusturucu reklam.
her ne olursa olsun yılların tozunu üzerinden silkmeyi başarmış bir bankanın oldukça başarılı bir reklam filmidir. yıllar içerisinde ülkeyle beraber geçirmiş olduğu değişimi ve millete verdiği desteği oldukça iyi aktaran bir reklamdır. neden mi 152 yaşına gel sen de anlarsın.
Reklam içerik olarak çok güzel. ancak sonuçta bir banka, devlet bankası. sahip olduğu imkanlar vatandaş sayesinde var. bu halktan aldığını yine bu halka vermek zorunda. yaptıklarını da bir lütufmuş gibi de göstermemeli. sonuçta bedavaya yapmıyor.
kurucusu olan mithat paşa'nın anılmadığı reklam filmidir.

tabi her reklam filminde adını anmak şart değil ama reklam filminin ana teması kuruluş yıl dönümüyse anmamak nankörlüktür bana göre...

mithat paşa diğer osmanlı paşalarına benzemezdi. hangi vilayete atansa halka faydalı yapılar inşa etti, hizmetler başlattı. abdülaziz ve abdülhamit ile ters düştüğü için sevilmez malum çevreler tarafından.
Son reklamlarla yakında özelleştirilicem diye bangır bangır bağırıyor.
Gözlerin son yıllardaki en büyük bankacılık gelişmelerinden, banka genel müdürü evinde saklanan ayakkabı kutularındaki milyonlar etkinliğini aradığı reklam filmidir. Eee, ne de olsa o müdür, o görevden hemen sonra ziraat bankası yönetim kuruluna atanmıştı. Gerçi tepkiler üzerine istifa etmek zorunda kaldı ama illa ki o müthiş çalışmalarının izi kalmıştır.

--spoiler--
Evinde ayakkabı kutuları içinde bulunan 4.5 milyon dolar ve Avro ile yolsuzluk ve rüşvet oprerasyonlarının simgesi olan Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan, Ziraat Bankası’yla bankacılığa geri dönüş yapıyor.
--spoiler--