bugün

peygamber efendimizin de hadislerinde belirttiği bir gerçektir. bakıyorum da çevreme; kadını cinsel obje olarak gören, kadını vajina biçimle düşünen o kadar çok insan var ki. ben mi çok gerilerdeyim, siz mi çok genişsiniz arkadaş diye sitemle soru arası karışık bir atılım gerçekleştiriyorum. sakınlık, sapkınlık, sapkınlık!

bu konuda ayetler de mevcuttur kuran'ı açıp da bakmayanlar için vardır:

"Zinaya yaklaşmayın! Çünkü o, çirkin, aşağı bir iş, kötü bir yoldur" buyuruldu. (isra 32)

"Fuhşun açığına da, gizlisine de yaklaşmayın." (Günahların zina gibi büyüğü olsun, bakmak gibi küçüğü olsun hiç birine yaklaşmayın!) (En'am 151)

yine bu konuda hadisi şeriflerde de buyruldu ki:

"Sizin için en çok korktuğum şey zinadır."

"Zina etmeyin, kadınlarınızın cazibesi, sevgisi gider, soğukluk başlar."

"[Bilhassa] zina eden ihtiyar lanete uğrar."

"Zina fakirliğe yol açar."

dipnot: anlık zevkler için cehenneme odun olmayın. saygılarımla.
zina eden kişinin işleri yolunda gitmez zaten.
doğrudur. kitap ne diyorsa o.
boş konuşmaktır.
tebliğcilerin hepsi boş konuşur.
bunlar kiminle ne konuşulacağından habersiz kimselerdir.
adam acından ölmüş, bu ona diyor ki kaçak et yeme...
lan adam acından geberiyor, haberin var mı?

faiz düzeni devam ettikçe bunlar olacaktır.
abd ve nato üsleri var oldukça olacaktır.
bırakın milletin yatak odasını da,
toplum kavgasına gelin!
Teistleri bağlar. Eğer inancınıza göre bu günah ise ve savunuyorsanız. Başkaları hakkında ithamlarda bulunmanında öyle olduğunu bilin. Herkes kendi kendisini yargılasın.
zina çok büyük günahtır, ancak bekar halde yapılan zina sopayla cezalandırılırken, evli halde yapılan zinanın cezası çok daha ağırdır.
insanların unuttuğu yada hatırlamak istemediği gerçek. Çevreme bakıyorum en inançlı adam bile zina yapmakta. Bu iş nasıl bu kadar normalleşti, bu toplum ne zaman bu kadar bozuldu anlamış değilim.
Kesinlikle zina yapmamış ve yapmayı düşünmeyen genç bulmak neredeyse imkansız. Zinayı hiçbir gücün bana yaptıramayacağını söylediğimde ise bana uzaylı gözüyle bakıyorlar. insanlar maalesef islamdan uzak yaşamaktadır.
Zina inançlı inançsız herkes için uzak durulması gereken, toplum yapısına ve ahlakına çokça zararı olan pislik bir şeydir.
Amınıza sikinize hakim olun hayvanlardan farkınız olsun biraz.
Zinakarlara hatırlatılması gereken önemli durum.
odun olmamak isteyenleri bağlayan bir günahtır. kimin odun olup olmayacağına, odun olmak istemeyenler karar vermesin bir zahmet.

kafa kopartmaya gerek yok. onli gad ken caç mi.
gececeksin bunları...

al fetvayı, kap mutayı.

bak zina falan kalmadı inşallah.
cinselliği hastalık olarak görenlere önerim cinsel organlarını koparıp atmaları. Böylece temizlenmiş olursunuz, ayrıca çocuk tecavüzleri de azalmış olur.
"Gıybet zinadan daha kÖtÜdÜr". Hepimiz su gibi gıybet yaparız fakat zina'ya gelince aauuv. Bir de zina'nın Çeşitleri vardır; GÖz zinası, kulak zinası vs vs. Yani buna bakarsak aslında hepimiz zinakarız. Allah affetsin.
kulun kula yapması durumunda günah olan durumdur. ama cenabı mevla zatı zülcelali vel ikram ve tekaddes hazretleri 3 yıldır anamı dinimi sikiyor ona günah değil. he amk he.
ama günahlar hep başkasına söylemek içindir, uymak örnek olmak için değildir nedense. kendi kızına kızkardeşine başkalrının bakmasına tahammül edemeyen hayvan diğer kızlarında birilerinin kardeşi kızı olduğunu aklına getirmez birde fetva verir.
herkesin kendine göre yorumladığı konulardan bir tanesidir. benim de şahsi kanaatim, evli insanların zina yapması, bekarların birbiri arasında zina yapmasından çok çok daha tehlikelidir.
(bkz: hz yusuf)
(bkz: züleyha)
cehennemde yanma sebebim olacaktır.
(bkz: güzel olan her şeyin günah olması)
her türlü katakulliyi çevirene ama adamlar namaz kıliyir, allah diyir demek kadar mı.
Yalan da büyük günah

Birinin yalan söyledigi anlasildiginda biraz kızılır bir daha yalan söyleme denir. En baba olacaksa da dövülür.
Ama zina yapan biri olunca eşşek sudan gelinceye kadar dövülür hakaret edilir kufur edilir huzursuz birakilir en baba olacaksa da öldürülür. ( kadınlar için).
hani adalet hani akılcılık hani af hani tovbe..?