bugün

2004 yılından önceki yıllardır. Evli bir adamın başka biriyle ilişkiye girmesi yasal suçtu tutuklanır hapse atılırdı. Bunla ilgili bir çok tv programı da vardı. Eş suçüstü kameralar ve polisle basılır tutuklanırdı. Tabi bunları yaşı 25ten küçük olanlar hatırlamaz. Yasa avrupa uyum yasasının içindeydi artık Avrupa birliğine girme derdimiz kalmadığına göre eski yasaların geri gelmesi yakındır.
2004 yilinda AKEPE hukumeti tarafindan kaldirildi. Sebep avrupa birligi uyum yasalari denildi. Oysa gercek sudur.

Zengin sozum ona musluman olan evli bazi is adamlari birden cok kadina ev tutum metres hayati yasamaya basladi ve SUSLUMAN denen tipler turedi.

Kanun o zamanlar zinaya yasak getirdigi icin bundan korkuyorlardi ama AKEPE kanunu degistirince pekcok kisi bu metres olayini abartti ve saklanmadan yapmaya basladilar. Mesela medyada encok gundem olan AGAOGLU, ACUN gibi insanlar evli iken birden cok kadinla metres hayati yasamaya basladi ve bunun adina ASK yaptiklarina ise imam nikahli iliski dendi.

Eskiden yani 2004 yili oncesi bu durum ortaya ciksa idi ne acun kalirdi ne agaoglu.

Gercekleri yazinca EKSI sayisi artiyor. Eksi verenler sizler iki yuzlusunuz.
o değilde neden ısrarla "yasal suç" yazmaya devam edip de beni ifrit ediyorsunuz? yasal olmayan suç mu olur? madem bilmiyorsunuz teknik tabir kullanıcam diye saçmalamayın.
zina halen suç diye biliyorum. yanlıyorsam uyarın beni arkadaşlar.
(bkz: akpsiz yıllar)

Godomanlar bu ve bunun gibi pek çok sebepten akpye destek verdiler de akp güçlendi. Çomar mı yakıyor saniyordunuz akp otobüsü?