bugün

gene ortalık hipi dolacak pislik tipler. evet.
bu sene de ancak instadan takipleyeceğim festival. kalbim acıyor.
bu sene yalan olup gidemeyeceğim festival.
(bkz: hektooooooooor)

bu senede gideceğim fest. beklerim efenim.
çadırlarda yine deli pompa dönecek. ciguli (bkz: rip) de gelse farketmez.
ülkenin son zamanlardaki gidişatından dolayı korkudanda denilebilir gidemeyeceğim festival elimdeki kombine + kamp biletini iade edeceğim ya da devredeciğim gaziantepten birine .
Üniversitede kız arkadaşlarım şiddetle gitmemi söylüyorlardı, deli gibi kadın düşürürmüşüm. Gidenlerin çoğu açmış zaten...

Bu sene gitsem mi bilemedim...
Bu yılda gitmeyeceğim festival.
Bu yılda gideceğim festival. Evet.
Bu sene de katılacağım festival.
Bu yıl da tekrar evimden yürüyerek gideceğim festival.
Mor ve ötesiNin bu sene ana grup olmaması ve pentagram kurban metin türkcan blacktooth gibi isimlerin olduğu en efsane günün içine cezayı koymaları gibi saçmalıklar olan 2 sene önce efsaneler efsanesi olan festivalin git gide gözden düşmesi.
Bu sene deli gibi gitmek istediğim ama gidemeyeceğim festival. Benim yerime de eğlenin. Yok ya ağlamıyorum lensim kaydı.
Giden arkadaşların tecrübelerine ihtiyacım var bir kaç kişi ilede gidebilirim ( kendi samimi arkadaşlarım ile) ekilip tek başımada gidebilirim. Nasıldır yardımcı olursanız sevinirim. Sanırım burada bir ekip var bu festivalin müdavimi.
arkadaşlarım tarafından ekildigim için çok isteyip de gidemeyecegim festival. elimde 4 tane kamp+kombine bilet var. ilgilenenlere fiyatta yardımcı olacağım.

edit: biletler satıldı...
Sanırım gideceğim ama çadırda kalmak çok zor, çok sıcak oluyor tuvalet olayı da sıkıntılı dediler.. Önerisi olan yazarları bekliyorum.

Edit: gidiyoruuum orda görüşürüz * ya da görüşmeyiz..
Yedek prezervatifsiz gidilmemesi gereken biryer.
iş dolayısıyla cumartesi - pazar gideceğim organizasyon.

bir gece için ne çadıra gerek var ne otele. arabada yatarım misler gibi.
her sene aralıksız katıldığım festival.
Bir organizasyondur.

ilk kez gideceklere tavsiyedir.

-kampçılar cadırlarınızın konumunu iyi belirleyin yol ağzına kurarsanız içenlerin 3,5 saltolu inişlerini canlı yaşarsınız.

-sabah gün ışığıyla ayaktasınız, uyku bantı alın.

- lüks beklemeyin yok, wc ye erken gidin temizlenirken mis oluyor sonrası leş.

-duşu sıkıntı deniz sonrasi deli sıralar olur, bi şampuanla işini görüp sırayı bir sonrakine verirsin.

-şarj sıkıntılı powerbank alın kurtulun. Şarjlar kamp içi ücretli ve sıralı. Kafelerde de sıra var.

-insanlar saygılı, ben hiç uygunsuz bir hareket görmedim. Az saygılı olun. Seks kafanıza s*cayım. Bir inilti bile duymadım ulan onu bırakın yiyişen bile ortalıkta yoktu(iyi kamufileler sanırım).

-sabah kampta takilmayin beyniniz kavrulur, kafelere gidin aksama kadar takılın.

-yemek konusunda çeşitlilik çok ben dışarde yedim. Kamp yakınında kahvalti tabağı veren yer var ogle yemegi icin de alternatifler fazla.

-migros var, iceri icecek yiyecek almiyorlar, parfum bile!!!! Disardan biranizi alin icerde pahali.

-bol tshirt götürün, sivri falan yoktu. Güneş kremsiz olmaz.

-gün doğumunu izlemeden ayrılmayın harika manzarası oluyor hele alacakaranlık mis.

-sahilde gitar gruplarına takılın süperler.

-sosyalleşin

-hektor nidası yapmayanı dövüyorlar. Böğürün, ben çok yaptım az daha dövüyorlardı.

-konserlerin harika olduğunu yazmama gerek yok sanırım.
Edit:ekleme

Şimdiden iyi eğlenceler.
her sene olduğu gibi gidip yerimi alacağım eğlence. hipilere ibretle bakacağım. evet.
hiç gitmemiş yazarlar olarak gidenlerden tavsiye beklemekteyiz. Yeşillendirenlere şimdiden teşekkürler.
aldığım birtakım istihbarata göre henüz gerçekleşip gerçekleşmeyeceği kesin olmayan festival.

yetkili merciilerde nazlananlar varmış. *
Böyle iş olmaz aga o kadar programımızı bozduk . Gidecekmiş gibi yapalım Ezik görünmeyelim aq. 2017de gitmeyen top olsun ama .
Hahahahasiktir ertelenmiş.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar