bugün

tipik bir solcu davranışıdır. tolstoy'un diriliş'indeki gibi kendi kişisel menkıbelerini oluşturmak için simyacı rolüne soyunup eylül romanındaki yabanın çaresizliğini yaşarlar. kafaları karışıktır böyle...
sahiden bundan utanan ve varlığından infak edene sağcısı solcusu farketmez selam olsun.
tek utancım bu olaydı hacııı, dediğim durum. allah böyle bir utancı herkese nasip etsin.
yemin ediyorum utanıyorum artık.
bankamatikten para çekerken hesabımdaki parayı görenler öldürecek diye korkuyorum.
zengin olmaktan utanılmaz. zenginlikle övünmekten kaçınmak gerekir. nitekim parası olan bir insan, parası olmayan bir insandan sadece maddiyat olarak üstündür.
Yeşilçam draması izlediniz de mi geldiniz bu başlığı açtınız?
Tanım: günümüzde yaşanması mümkün olmayan hissiyat.
Bir elinde I- pad diğer elinde I- phone, araba anahtarı ve çakmak ile, omuzlarına atılmış Polo kazağını savura savura dolaşan, Ray Ban gözlüklerinin altından karı kız kesen heriflerle dolmuşken ortalık, bu nasıl başlık ey sözlük, bu nasıl başlık?
hiç de bile.
http://t1.gstatic.com/ima...JCPRML-lBTZLtfDcZzn-vZRpA
çok utanıyorum, cebimde 850tl'lik biletim ıslandı bak ağlamaktan **.
Allah utanacak başka bir şey vermesin. aminler olsun efendim.
zengin, zenginliğinden değil zenginlik onu insanlığından çıkarmışsa utansın. gerçi insanlıktan çıkmış olan adam nasıl utansın o da var. onun yerine de biz utanıyoruz işte. ulan zenginin utancını bile biz taşıyoruz, nasıl bir dünya bu!
tamamen peder beyin suçu.

bir de tv camı üretirken kazandıklarını kaybetmeyeydi, yerin dibine girerdim herhalde. adam günde bi araba parası kazanıyordum diyor, ananıskim ne para be.