bugün

iyi bi insan olması yeterlidir..ne kültürü ne de parası iyi olmanın yerini tutamaz..
her ikisine de giremediğim konu. Herzaman ki gibi Other'ı seçmem gerekecek.
kendi adima zengin erkek olmayi secerdim dedigim karsilastirmadir. atom parcalamiyacam amk, yemek falan yiyecem, bir seyler alacam. sikeyim kulturlu olmayi. sokaklar da buyudum zaten. az bucuk anliyoruz bir seylerden.
her türlü zengin erkek'in götüreceği versus olmakla beraber, kimine göre kültürlü ama fakir, kimine göre zengin ama hodgam yani, her atın bir kör alıcısı olan, amma ve lakin, attan anlamayan görüntüsüne gelir diye değerlendirilecek versustur.
kültürlü erkek der susarım ne yapayım zengin olup da barzo kalanı ömür boyu parası ile mi sevişeceğiz.
kültürlü erkek kibardır naiftir kadın ruhundan anlar ahlaken de iyidir.ama zengin olan ilkokul mezunu bir adam kusura bakmayın barzonun en önde gideni bayrak taşıyanıdır zaten ilkokul terk olduğunu öğrendiğim an yanından jet hızla kaçacağım erkektir.cahillere tehammül edemiyorum.oyum fakir ama kültürlüye.
zengin erkeğin alacağı versustur. aylık geliri 300.000 € olan erkek vs aylık geliri 800 tl olan sanat ve doğa kompozisyonu alanında her şeyi bilen erkek. buyrun seçin bakalım.
Zengin erkek kesinlikle alır bi porshe tamamdır.
zengin erkek 1-0 öndedir. kültür birikimi yapmak, para birikimi yapmaya göre daha zahmetli ve daha zor bir iştir. zengin erkeğin kültür sahhibi olması daha kolayken, bu durum kültürlü erkek için tam tersidir. bazı kızlar için aman zengin olsun beyni olmasa da olur değil midir zaten?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar