bugün

Çok guzel fiziklerinin olmasi ve iyi sevistiklerinden dolayi kimi erkeklerin beğenisidir.

Valla ben de beyonce gibi efendime soyliyim abd li zenci çok güzel hatunlar var oyle kizlardan hoslanıyorum.

Ama gel gorki turkiyedeyim kahretsin. Turk kizlarini da seviyoruz yanlis anlaşılma olmasin.
bir sur sonra sıkılırsınız. esmer esmer tamam da bi yere kadar.
Valla bi zenci hatunla evlensem hiç fena olmaz.
Siyahiler Benim de hoşuma gidiyor. Özellikle de afrolar. Kendine has değişik kokuları var, derileri de kalın allah vergisi kıvrımları var. Çikolata gibi bazıları. Çalıştığım yerde güney afrikalı bir kadın var. Her gün sohbet etme fırsatı yakalıyorım, çok da şekerler. Çikolata renkli şekerler.
Düşük bir estetik zevkiniz olduğunu gösterir. Kırk yılın başı güzeline rastlanılan bir ırktan bahsediliyor sonuçta. Zencilerden hoşlanıyorum diyen kişi ilgi çekmeye çalışıyordur. Başka bir açıklaması yok.
"zenciler birbirine benzemez" roman(1957) attila ilhan,

"kopuk kopuk rüyalar ve gerçeğin birbirlerine dolanmış halleriyle okuyucuya sunulmasıyla başlayan, dili karakterin beyninin içindeymişsiniz hissi yaratan, attila ilhan'ın güzel ve şaşırtıcı tasvirleriyle bezeli romanı.
sıkılan mehmed ali'nin bir anda sevgilisini, işini, hayat namına türkiye'de olan herşeyini bırakıp paris yollarına düşmesinin, korkularının, şüphelerinin, tedirginliğinin hikayesi."

alıntıdır.