bugün

Değişik bir deneyimdir.
iyidir. çok tatlı türkçe konuşurlar.
zenci arkadaş edinmek kanunen suçtur. siyahi arkadaş edinilmelidir.

ayrıca ısparta'yı bilenler bilir. çokca afrika kökenli siyahi vatandaş bulunmaktadır. üniversite yıllarımda çok yakın arkadaşlıklar kurduğum olmuştur. hele çocukları siyah siyah bedenleriyle mavi önlük içinde o kadar tatlı olurlardı ki...
asla yapmayacağım eylem. zenciler leş insanlardır.
Zenci değil "siyahi" olmalıydı zenci ne amk.
Ya ne kadar ırkçısınız onlar da insan. Evet sizden daha da insanlar hemde o igrendiginiz adamlar.
Ankara'da üniversiteler bunlarla doluydu; En Afrika, en dipten gelenlerle. Sokakta rahat edemediklerinden ev partileriyle meşhurlardır. Favorileri Filipinli gadınlardır.

Saygısız, görgüsüz, leş ve çakaldırlar. Somali'den gelip Türkiye ve ABD kıyasına girip Türkiye'yi beğenmezler.

Zenci demek suçsa 'On Küçük Zenci' romanı niye kitapçı raflarında? https://www.uludagsozluk....da%C5%9F-edinmek-1627058/
zenci olmayan arkadaş edinmekten çok farklı olmayan bir eylem.
Dünyanın en güzel hissi olmalı. Düşünsenize yanınızda çikolatalı süt gibi kıvırcık bi kız...
Fildişili biri ile tanışmıştım çok tatlı bir adamdı sordum yerel halktan sıkıntı çıkaran oluyormu diye meğer bazı ibneler yamyam lakabı takmışlar çokda duygusal bir insandı fildişi sahillerini sordum adamın gözleri doldu lan.
insanları insan yapan şey kalpleridir,ten renkleri değil. Yani iyi bir kalbe sahipse zencide olsa farketmez.
Irkçılığa hayır!
Kamerayı hep onlara verirdim. Zaten tripodlular
(bkz: Cuma)