sevişilmesi zor kadındır. eve atana kadar seksen takla atarsınız. *
sizin dürüstlüğünüze inandığı an yatağa atabileceğiniz kadındır. ne de olsa kadındır, olgundur.
kısaca cadıdır. yaşayan bilir.
tek eşli olmayacak kadındır.*
pek rastlanmayan bir durumdur...

(bkz: güzel ve dahi)
zeki ve güzel kadın, yalnızlığa mahkum kadındır.
bir ütopyada karşılaşılabilecek kadındır.
çok arandığı ve zor bulunduğu söylenen ama seksi ve aptal kadınların gördüğü değerin yarısını görmesi sebebiyle genelde yalnızlığı tercih eden kadınlardır.
güzelliğin getirdiği ilgi ve erkeklerin zaaflarını anlayabilme yeteneği yüzünden hayata karşı çok güçlü olan bu kadının en büyük zaafı kendinin dünyanın en akıllı, kendi dışında herkesin aptal olduğunu sanmasıdır.

belki de tek zayıf noktası kendinden daha zeki insanların olabileceğini hesaplayamamasıdır.
hiç birşey imkansız değildir ama bu, durumun imkansızlığını gösterir.
her erkek böyle bir kadınla beraber olmak ister ama ne hikmetse bu kadınların kaderi hep yalnızlıktır.bunu da hatırlayalım lütfen'' (bkz: hep yalnızlık var sonunda yalnızlık ömür boyu)''
bu konuyla ilgili tek kötü olan şey: hemen hemen bütün hatun kişiler kendilerini bu kefeye koyup kefal olurlar.
Aşık olunması gereken kadın. Seviyorum bu kadınları. Bana uğrasınlar.
Memeleri küçükse sevemem kusura bakmasın.
ya bana yine mi başlık açtınız? ^^
erkeklerin genelde korktugu kadin. halbuki zekasiyla erkegi korkutmak yerine ona yardimci olabilir. guzelligi de bonusu. kendinden daha zeki bir kadindan korkmak yerine ondan bir seyler ogrenmek gerek. ipleri onun eline verip yapabilecegi seyleri gormek gerek.