bugün

Zeki değilse yakışıklılık? Ay ne mâna?
karakter meselesidir.
sonucu dünyanın geleceğini belirleyecek olan karşılaşma. sağlıklı gızlar lütfen zeki erkekleri seçsin.
Bana göre kesinlikle zeki erkek
ama zeki olmasinin yaninda az bucuk gideri olmasi da onemli
gguzel giyinip bakımli olmali mesela ve gobeksiz

onun disinda brad pitt gibi bir adam aramam. E olursa da hayir demezdim tabi ki. O da ayri bir mesele.

edit: ayrica zeki olursa buyuk ihtimalle zengin de olur zaten. Aklini kullanir bosuna mi zeki diyoruz.
Zeki erkeğin havada, karada, denizde, kutupta, çölde,ekvatorda, uzayda kisacasi her bir yerde alacağı versus.

*Kendini zeki sanan aptallari tenzih ederim.*

Edit : sozlukte aptalin cok oldugunu biliyordumda bari eksilemeyin. Asagilik kompleksinin nirvanasindasiniz resmen.
görsel
ikimiz bir arada, hem zeki, hem yakışıklıyız.
Lafta zeki gerçekte yakışıklı ve serseri olan kazanır.
vermeyeceğin erkeğin peşinde koşma.
Yakışıklı erkek bir şekilde zeki olur. Sebebi bilinmez. Belki malın tekidir ama yine de zeki gözükür. Neden böyle amk?
hiç biri değilim. lanet olsun. allahım, bana nasıl bi yetenek verdiysen bir an önce ortaya çıkarmama yardım et yarabbim.amin.
Bir insanın zeki olduğunu anlamak için zeki olmanız gerekiyor.Peki kadinlarin yüzde kaçı gerçekten bunu anlayacak kadar zeki ve bu erkeklerle zeki olduğunu anlayacak düzeyde seviyeli bir muhabbeti oluyor? Çok az bir kısmı. Geri kalanlar zekilikle erkegimizin doktorluk gibi halk gözünde statülü bir mesleği olmasını karıştırıyor.yani zekilikle gücü karıştırıyorlar. Sonuç: kadınlar aslında güç sever. Yakışıklılıksa sadece sosu olur.
zeki olursa tipi düzgün olur zaten.
Zeki acik ara alır. Konusamadiktan sonra ne anlami var ki hos goruntunun? Fikirleri beraber buyutmek ya da karsindakinin fikirlerini zihnini genisletmesi en guzel sey sanirsam. Tabii cok da zeki olursa kasıntı bi durum olur o da sikinti.
Zeki erkek diyenleri uygulamada da görmeyi çok isteriz.

Zeki erkek almalıdır. Alır demiyorum.
Little little into the middle.
zeki erkek.
duruma göre değişen kıyaslamadır.

zeki erkek fazla süslü kadınla takılmak istemeyebilir. yakışıklı erkek, sürekli kafa açan zeki bir kadınla takılmak istemeyebilir. tersi de olabilir. insanların beğenme ve hoşlanma durumlarını etkileyecek birden fazla etken var.
Sanırım biz ilk insan modelindeniz dedirten başlık.
beyazların ülkesinde zenci erkek her türlü alır.